Desire Eye için Android 6.0 Marsmallow Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HTC’nin Selfie telefonu Desire Eye, Android 6.0.1 Marshmallow ve Sense 7 güncellemesine kavuştu. Güncelleştirmenin getirdiği yenilikleri haberimizde sizler için paylaştık. HTC’nin selfie odaklı akıllı telefonu Desire Eye, tanıtlıdığı dönemde başarılı teknik özellikleri ve ön kamera performansıyla kullanıcıların ilgi odağı olmuştu.

facebook müşteri hizmetleri

Gücünü 2.3 GHz’lik Qualcomm Snapdragon 801’den alan Desire Eye, 5.2 inç boyutlarında Full HD ekranıyla da başarılı bir görüntü kalitesi sunuyordu. 13 MP’lik ön kamerasıyla özellikle selfie severlerin gönlünde taht kuran Desire Eye için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı.
2

Güncellemeyle birlikte cihaz Android 6.0.1 Marshmallow sürümüne kavuşuyor. Android 6.0.1 Marshmallow sürümüyle birlikte gelen Doze Mode gibi bir çok yeniliğe kavuşan Desire Eye, ayrıca arayüz tarafında da değişiyor. Güncellemeyle birlikte, Android cephesindeki en stabil ve performanslı arayüzlerden olan Sense arayüzü de güncelleniyor. En güncel sürüm olan 7.0 sürümüne güncellenen arayüz, kullanım kolaylığı açısından önemli özellikleri de beraberinde getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir