Destiny için Özel Üretim PS4

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PlayStation için bir çok özel tasarım uygulandı. Özellikle belli bir oyunun hayranlarını baz alan tasarımlar arasına bir yenisi daha eklendi. Destiny hayranları için özel üretim PS 4 konsolu geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun konsollarında ciddi anlamda ünlenmiş dev Japonya kökenli çok uluslu şirket Sony, çok az sayıda üretimine geçilecek PS4’ün özel olarak tasarlanmış Destiny paketini duyurdu. Gümüş renkli konsolun üstünde yer alan tasarımla siyah çizgilerle çevreleyen bir harita, Destiny logosu ve konsolun tam ortasında boz renkte çok hoş dev bir logo mevki alıyor.

Destiny tasarımlı özel PS4 ‘ün kontrol kumandasına değinecek olursak, yeni tasarımda beyaz bir DualShock 4 hile kumandası eşlik ediyor. Spesiyal pakette Destiny’nin ilk ve ikinci eklenti paketi ve Destiny: The Taken King de tasarımı alan kişiye hediye olarak gelmiş oluyor.

Çok az sınırlı sayıda üretilecek olan bu oyun konsoluna Dijital Koleksiyon versiyonuna yükseltme  fonksiyonu bile yerleştirecek olan bu özel Destiny paketi 15 Eylül‘de yurt dışında piyasaya çıkmış olacak. Piyasaya sunulacak fiyatı hakkında şu ana kadar tek bir açıklama bile yapılmamış 500 GB’lık özel üretim PS4 Destiny paketinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hâlâ çok net değil.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir