Destiny Oynayan Robot Yapıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konsol platformunlarının popüler oyunlarından Destiny’yi oynayan bir robot yapıldı. Hem de bir oyuncu tarafından.

Destiny’de birden fazla karakteri geliştirmek oldukça sıkıcı bir iş haline gelebiliyor. Aynı bölümleri defalarca oynamak istemeyen bir oyuncu, kendisi yerine düşmanlarla savaşan minik bir sistem geliştirmiş durumda.

Reddit sayfasında yavin427 ismiyle tanınan bir Destiny oyuncusu, oyun içerisinde karakterinin bulunduğu noktadan kıpırdamadan seviye atlamasını sağlayacak bir düzenek kurmuş. Üstelik hazırlanan düzenek çok karmaşık bir sisteme sahip değil.

Yavin’in tek yapması gereken Ocean of Storms bölümünü açarak oyunu robotunun ellerine bırakması. Oyun içerisinde düşmanlar kendi kendine oyuncuya saldıracaklar. Robot ise gelen düşmanları silahla veya yakın dövüş ile öldürecek. Oyuncunun karakteri öldüğünde ise checkpoint noktasından devam edecek. Bu sayede karakterinizi robotun eline bırakarak gidip istediğiniz yapma imkanınız bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

“Sabah uyandığımda karakterim 20. seviyeye gelmişti!” diyen Yavin, robotun istatistiklerini ise “Yaklaşık 3600 yaratık öldürmüş ve tam 900 kere ölmüş. Oyuna seviyem 16.5 olarak başlattım ve uykudan uyandığımda 20. seviyeye ulaşmıştı. Şu sıralar ise 26. seviyeye gelmiş durumda.”

Robotu iş üzerinde görmek isterseniz aşağıdaki videoda, kumanda cihazını nasıl kullandığını görebilmeniz mümkün.

Yukarıdaki video robotun ilk versiyonundan alınma ve yalnızca yakın dövüş saldırısı yapabiliyor. Oyunun içerisinde hem ateş edip hem yakın dövüş saldırısı yapabilen güncellenmiş versiyonunu ise aşağıdaki videodan izlemeniz mümkün.

Robotun o turdaki şansına göre, bir tur başına 15 veya 215 tecrübe puanı kazanılabiliyor. Çok profosyonel bir düzeneke değil, ama en azından işini yapabiliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir