Destiny’den Peter Dinklage Çıkarıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Halo’nun ilk geliştiricisi Bungie tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtılan MMO Destiny, seslendirme kadrosunda önemli bir değişikliğe gitti. Oyuncuların yardımcısı olarak görev alan robot Ghost’a sesiyle hayat veren Peter Dinklage, Destiny’nin yeni ek paketi The Taken King ile beraber Destiny kadrosundan çıkarıldı.

Çoğu kişi bu değişikliğin sebebinin Dinklage’in proje için özenli olmaması ve performansının yeterli olmaması olarak gösterse de, konu ile ilgili en somut açıklama bizzat geliştirici ekip Bungie’den geldi. Yerini piyasanın en iyi seslendirme aktörlerinden biri olan Nolan North’a bırakan Peter Dinklage’in Destiny’den çıkartılmasının sebebi ünlü oyuncunun yoğun programıymış.

facebook müşteri hizmetleri

Bungie’nin açıklaması şu şekilde;

Dinklage beraber çalışılması harika bir insan, ancak bizim bize daha çok bağlanabilecek birine ihtiyacımız var. Nolan North ise bu konuda profesyonel, yani adamın işi bu. North’a şu anda arayıp “Hey, haftaya oyun testimiz var ve oyunda Ghost olursa hiç de fena olmaz” desek kesin gelir. Çünkü dediğimiz gibi, adamın işi bu.

Bungie’nin daha bağlı bir aktöre ihtiyaç duyması Ghost’un The Taken King ile beraber oyun içinde daha önemli bir rol oynamaya başlayacak olmasına işaret olabilir ya da Ghost’un sürekli oyunun evreni hakkında bilgi verdiğini düşünürsek Bungie Destiny evrenini daha geniş bir hale getirmek istiyor da olabilir. Her şey mümkün.

Umarız Nolan North’un gelişi ile oyun biraz daha iyi hale gelir. Çünkü Nolan North’un yer aldığı kötü bir oyun hatırlamıyoruz biz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir