Deus Ex: Mankind Divided Çıkış Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Playstation Blog üzerinden yapılan bir duyuruya göre Deus Ex: Mankind Divided oyununun çıkış tarihi açıklandı. Oyunu ön sipariş ile satın alanlarada sürpriz bonuslar hediye veriliyor. Bu oyun geçtiğimiz haftalarda illuminati söylentileri ile gündeme tekrar gelmiş ve Deus Ex serisinin son oyunu Mankind Divided olarak çıkış tarihi açıklandı. Deus Ex: Mankind Divided oyunu yapılan açıklamalara göre 23 şubat 2016 tarihinde piyasaya çıkacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu ön sipariş verenlere verilecek olan bonus hediyelerde bir afiş ile belirlenmiş durumda. Söylentileri ve geçmiş gündeme gelme olayları pek iyi olmasada Aksiyon/RPG kategorisinde oldukça başarılı bir seri olarak biliniyor. Oyun bir süre sessizliğe gömülmüştü ve hiçbir sızıntı gerçekleşmemişti. Fakat 2011 yılında çıkan Human Revolution ile oyun tekrardan piyasaya giriş yapmış ve şimdi ise Deus Ex: Mankind Divided oyunu ile serisinin son oyununu çıkartmış durumdalar.

Oyun içeriğinde birçok kategoriyi barındırırken serisinin son oyunu Deus Ex: Mankind Divided eski konsolların yerine PC, Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya giriş yapacak. Deus Ex: Mankind Divided oyununun ön siparişlerinin ve oyun karelerinin bulunduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun sızdırılan sinopsisinde, Adam Jensen geri döner ve Interpol tarafından finanse edilen özel kuvvetlere katılır. Korku ve şiddeti yayan terörist gruplarının ellerinde yeni bir teknoloji vardır ve Trans-İnsan şeklinde güçlü bir teknolojiye sahiplerdir. Bunlara karşı savaşmak ve bunu durdurmak için Adam Jensen yine görevdedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir