Devil May Cry 4 Special Edition Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Capcom geçtiğimiz günlerde bu oyunu kullanarak düpedüz oyuncuları “eğer satmazsa daha siz zor Devil May Cry görürsünüz haa” diyerek tehdit ettiğine göre ya oyun çok iyi, ya da adamlar o kadar çok para harcamış ki bir şekilde çıkarmaları gerek. Yine de Devil May Cry 4 Special Edition hack ‘n slash ve özellikle Devil May Cry hayranları tarafından merakla beklenen bir oyun. Biz de oyunun bugünkü çıkışı şerefine Devil May Cry 4 Special Edition sistem gereksinimleri dosyamızı yazdık.

Öncelikle oyunu oynamayanlar için kısaca üstünden geçelim; Capcom‘un “90’ların sonu, 2000’lerin başı” döneminde Resident Evil, Dino Crisis ve Monster Hunter ile beraber şirketi zengin eden “orijinal” Devil May Cry serisinin son oyunu olan Devil May Cry 4 zaten 2008’de oyuncularla buluşmuştu. Ancak son yıllarda remastered akımı alıp başını gittiği için Capcom “biz niye yapmıyoruz” diyerek oyunu elden geçirme kararı aldı. Geliştirilmiş grafikler ve 60FPS desteği ile beraber oynanabilir karakterler olarak oyuna Trish, Lady ve Vergil‘ı ve “Legendary Dark Knight” modu ekliyor Special Edition.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1
İşlemci: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 2.4GHz, AMD Athlon(TM) X2 2.8 GHz
RAM: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA(R) GeForce(R) 8800 GTS, AMD Radeon(TM) HD 3850 with 512MB RAM ya da daha iyisi
DirectX: Version 10
Boş Alan: 27 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 3.0GHz, AMD FX-4100 3.6 GHz
RAM: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 570, AMD Radeon(TM) HD 7790
DirectX: Version 10
Boş Alan: 27 GB boş alan

Gördüğünüz üzere düşük sistemlerin de çalıştırabileceği, ancak tam performansı görmek için biraz daha yüksek bir sisteminizin olması gerek Devil May Cry 4 Special Edition için. Bugün çıkış yapan oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir