Diablo 3 Oyun İçi Gerçek Para Harcama Devri Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Diablo 3 oyuncuları tarafından heyecanla beklenen 2.2.0 güncellemesi sürprizler ile geliyor. Daha önce Auction House ile oyun içinde gerçek para harcama imkanı sunan Blizzard, yeni güncelleme ile birlikte oyun içi gerçek para harcama devrini tekrar başlatıyor. Ancak bu sefer ki sistem anladığımız kadarıyla Auction House’dan çok farklı olacak. Şu an için sadece Asya sunucularına açılan güncellemenin yakın bir sürede diğer sunuculara da gelmesi bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bildiğiniz gibi Auction House Reaper of Souls öncesinde gelen büyük bir güncelleme ile kapatılmıştı. Nedeni ise oyuncuların eşya ve altın satarak işi ticarete dökmesi, oyunun havasının gitgide bozulmasıydı. Yeni sistem ise bundan çok farklı olacağa benziyor. Diablo 3 yeni güncellemesi ile birlikte gelecek olan oyun içi para harcama “XP Boost” , yeni kozmetik eşyalar ve fazladan karakter yeri açma gibi sadece karakteriniz ile sınırlı kalacak harcamaları kapsıyor.

Ayrıca birçok kişi tarafından pre order alınamamış ve özlemi çekilen kanatlar da bu güncelleme ile birlikte satın alınabiliyor olacak. Yanınızda gezdirmek için, savaşa herhangi bir katkısı olmayacak evcil hayvanlar da birçok online oyunda olduğu gibi Diablo 3 karakterinizin yanında yer almaya başlayacak.

Güncellemenin oyun içi havayı bozup bozmayacağını bilmiyoruz ancak tekrar bir Auction House dönemi mi başlıyor diye heyecanlanmadık değil. Neyse ki başlamıyormuş.

Haberin detaylarını da buradan okuyabilirsiniz.

NOT: Bu haberi yazdığım bilgisayar Diablo 3 Auction House‘dan kazanılan para ile alınmış ve evet, şaka yapmıyorum.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir