Dirt Showdown Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Dirt Showdown Sistem Gereksinimleri
1 - 1 OY

Colin McRae Rally serisi ilk çıktığı günleri dün gibi hatırlıyorum. Rally oyunlarının en iyisi olan bu seri ne yazık ki Dirt adı altında oyunlar çıkarana kadar gayet başarılıydı. Fakat Dirt oyunları ile ne yazık ki artık Rally’den çıkıp saçma sapan arabalar ile yarışlar yapmaya başladık. İşte bu oyunların en sonuncusu da Colin McRae Rally Dirt Showdown. Biz de sizlere Dirt Showdown sistem gereksinimleri hakkında birkaç bilgi vereceğiz.

Oyunda dediğimiz gibi aslında Rally adına hiçbir şey söz konusu olmuyor. İlk başladığınızda size bir hurda veriyorlar ve sonra yarışa koyuluyorsunuz. Kapalı ve küçük bir pist içerisinde yarışıyorsunuz aslında çok da fena değil fakat serinin en önemli özelliği ne yazık ki kaybolmuş durumda. Her neyse yarışları kazandıkça yeni yarışlar açılıyor ve bu şekilde ilerleme kaydediyorsunuz. Sadece yarış yaparak değil aynı zamanda modern araçlar ile şov amaçlı drift yaparak da puan toplamanız mümkün. Tüm hurdaların birbirlerine çarparak savaştığı bir mod da oyunda mevcut.  Ben oyunu pek sevmiyorum ama siz oyunu sevebilirsiniz bu nedenle bana takılmayın sonuçta bir yarış oyunu. Haydi şimdi de biraz Dirt Showdown sistem gereksinimleri hakkında konuşalım.

facebook müşteri hizmetleri

Dirt Showdown Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: AMD Athlon 64 x2 / Intel Pentium D @3.2Ghz
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan en az 15 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: AMD HD2000 Serisi, Nvidia 8000 Serisi, Intel HD Graphics 2500, AMD Fusion A4
Direct X: Dx 11

Maximum Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 (64-bit)
İşlemci: AMD Bulldozer / Intel Core i7
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan en az 15 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: AMD HD5870 / Nvidia GeForce 470 GTX
Direct X: Dx 11

Desteklenen Ekran Kartları

AMD HD2000 Serisi, HD3000 Serisi, HD4000 Serisi, HD5000 Serisi, HD6000 Serisi, HD7000 Serisi; Nvidia GeForce 8000 Serisi, 9000 Serisi, GTX200 Serisi, GTX400 Serisi, GTX500 Serisi

Ayrıca CS Go Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazılarımıza bir göz gezdirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir