Discovery 2 ve 2 Plus Güncelleniyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

General Mobile Discovery 2 ve Discovery 2 Plus için yeni sistem güncellemeleri yayınlandı.

General Mobile’ın ürettiği ve ülkemizde de en çok satılan telefonlar arasında bulunan Discovery serisinin yeni modeli Discovery 2 serisine yeni güncellemeler getirildi.

Yayınlanan güncellemede kullanıcıların önerilerini de dikkate alan General Mobile, cihazın kullanımı daha iyi bir hale getirmek için çalışıyor.

Discovery-2-arkası

facebook müşteri hizmetleri

Yeni güncelleme ile birlikte performansı etkileyen bir takım iyileştirmeler ve sistem optimizasyonlarında yaşanan bir grup sıkıntı düzeltiliyor. Ayrıca çift SIM kart destekleyen Discovery 2’ye yeni bir özellik ekleniyor. Artık telefonunuzda bulunan iki farklı SIM kart için ayrı ayrı zil sesleri atayabileceksiniz. Böylece SIM 1 ve SIM 2 üzerinden gelen aramalarda farklı melodiler çalabilecek.

Güncellemeyi yüklemek için telefonunuzun Sistem Güncellemeleri kısmına girerek, güncelleştirme işlemini başlatmanız gerekiyor.

İlk Discovery ile yakaladığı başarıyı daha sonraki modellerde sürdüremeyen General Mobile, daha sonra tek SIM kart girişine sahip ve microSD kart desteği sunan Discovery 2 Plus modelini tanıtmıştı. Ayrıca Discovery 2 Mini ve daha yüksek sistem özelliklerine sahip olan Discovery Elite’i de duyuran General Mobile, ilerleyen zamanlarda yayınlayacağı yeni güncelleştirmeler ile cihazları daha iyi hale getirmeye devam edecek.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir