Disney Infinity 3.0 Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Disney’in Skylanders benzeri bir oynanış sunan sandbox macera serisi Disney Infinity’nin yeni oyunu Disney Infinity 3.0’ın çıkış tarihi nihayet açıklandı. Ailelere tüm fertlerin hep beraber keyifli vakit geçirmesini vaat eden oyun Avrupa’da 28 Ağustos, Amerika’da ise 30 Ağustos’ta PS3, PS4, Wii U, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Bilmiyorsanız belirtelim, bu senenin Disney Infinity serisi tamamen Star Wars temalı olacak. Oyunun standart paketi “Twilight of The Republic” ismini taşıyacak ve oyunun kopyası, figürler için stand, mobil uygulama için web kodu ve iki figür içerecek; bu figürler de Ahsoka Tano ve Anakin Skywalker olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun çıktığında Boba Fett ve Rise Against The Empire oyun seti yalnızca Playstation konsollarına özel olarak aktifleşecek. Oyun çıktıktan birkaç ay sonra ise figür ve set tüm konsollar için oynanabilecek durumda olacak.

Disney Infinity’nin ilk versiyonu Disney karakterlerini, 2.0 versiyonu ise Marvel karakterlerini içeriyordu. Eğer Star Wars sizin çok sevdiğiniz bir şey değilse yine oyunun kopyasını alabilir ve diğer versiyonlardaki figürleri yeni versiyonda kullanabilirsiniz. Tabii Jack Sparrow’un Death Star’da elinde kılıç ile koşuşturması ne kadar mantıklı olur orasını bilemeyiz, siz en iyisi oyunu yine Star Wars figürleri ile oynayın.

Oyunun çıkışından sonra oyunun figürlerinin fiyatlarının artıp azalacağı ise henüz bilinmiyor. Eğer seriye aşinaysanız bu figürlerin oyun için çok önemli olduğunu, zira istediğiniz karakterin figürü olmadığı takdirde o karakterle oynayamacağınızı bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir