Disney Movies Anywhere, Android İçin Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

disneymovies2

Disney Movies Anywhere  (Her Yerde Disney Filmleri) isimli, Android cihazlar için çıkacak olan uygulama ile, telefonlardan ve tabletlerden Disney filmlerinini izlemek mümkün olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önceden online olarak Disney Movies Anywhere,  iOS ve ya iTunes’tan satın aldığınız, hatta dijital kuponu olan Disney film disklerini, Google hesabınız ile bağlayarak, satın aldığınız fimleri bulabilir, Google Play aracılığı ile ister indirmeden ister Android cihazlar için Google Play Movies & TV’yi kullanarak cihazınıza indirip izleyebilirsiniz.

Bunlara ek olarak, Disney Movies Anywhere’in Android uygulaması bir kaç yeniliğe daha sahip olacak. Mesela Chormecast desteği ile (Chromecast dongle gerekmektedir) Disney filmlerinizi Android cihazınız aracığılıyla doğrudan televizyonunuzda izleyebilir, istediğiniz bölümünü seçebilir ve ya özel içeriklerine göz atabilirsiniz

Disney Movies Anywhere, bu senenin başında iOS için çıkmıştı. Bunu takiben Android ile buluşacak olan bu güzel uygulama Disney’e, bir çok sevilen filmlerini mobil cihazlar aracılığı ile dağıtılması olanağını sağlayacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir