Does Not Commute Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Does Not Commute geçtiğimiz günlerde Android ve iOS platformlarına çıkmış eğlenceli bir trafik-araba oyunu. Oldukça eğlenceli bir atmosfere ve görüntü kalitesine sahip  Does Not Commute oyununda oynadığımız haritada belirli bir miktar arabayı hedeflerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bu anlamda oldukça basit gözüken Does Not Commute, aynı harita içerisinde bir sonraki arabayı götürmeye başladığımızda ilginçleşiyor. Çünkü her götürdüğümüz araba bir sonraki arabayı hedefine ulaştırmaya çalışırken daha önce bizim götürdüğümüz şekilde haritada yol alıyor. Bu yüzden hedefe ulaştırmaya çalıştığımız araçları dikkatli bir şekilde götürmek ve çok zikzak yapmamış olmamız oyunu bitirmek için önemli bir hal alıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Does Not Commute oyunu Google Play ve Appstore üzerinde yazılan açıklamada görülebileceği gibi klasik bir araba oyununda farklı olarak sizlere şehrin trafiğini yaşatmayı hedefliyor. Oyun içerisinde her hedef ulaştırmaya çalıştığımız araçta da sürücünün nereye gittiği ve hayatından ufak kesitler bulunuyor.

Böyle ufak ayrıntılarla oyunun yapımcısı Mediocre AB, aslında şehrin trafiği içerisinde insanların ulaşmaya çalıştıkları yerlere giderken neler yaşadığını ve ne amaçla gittiğini de bize hissettirmiş oluyor. Bu anlamda oyun eğlenceli olmanın yanında ilginç bir oyun deneyimi de yaşamanızı sağlıyor.

Birçok araba ve trafik oyunundan bu yönüyle ayrılan Does Not Commute oyunu, görüntü ve ses efektleriyle de keyifli vakit geçirebileceğiniz güzel oyunlardan biri. Daha önce Smash Hit oyunu ile dikkat çekmeyi başaran Mediocre AB yapımcısının bu oyun ile de dikkat çekeceğini ve yeni oyunların geleceğini söyleyebiliriz.

Does Not Commute oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir