Doğumunuzu En Hesaplı Hastanede Yapın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

                 Herhangi bir ticari amaç gütmeyen ve tamamen ücretsiz hizmet sunan Tulum Bebek, anne ve baba adaylarının istedikleri özelliklere uygun hastaneye kolaylıkla ulaşabilme olanağı sunuyor. Site içerisinde yer alan arama motoru ile doğum yapmak istediğiniz hastaneler arasında fiyat karşılaştırması yapma imkanı elde edebilirsiniz.

                 Annelik heyecanı yaşayanlar gebelik hesaplama ile ne zaman bebeklerine kavuşacaklarını öğrenme şansı elde edebilirler.

facebook müşteri hizmetleri

            Hamilelik sürecinin başlaması ile birlikte bebeğine kavuşacağı günün hayalini kuran anne adayları için hamilelik hesaplama en büyük heyecanlardan biridir kuşkusuz.

                 Bebeğini dünyaya getireceği hastanenin kusursuz olmasını isteyen anne ve baba adayları, bunun için aylar öncesinden hastane arayışı içerisine girerler. Ancak bir hayli yüksek olan doğum ücretleri biraz göz korkutabilmektedir.

            Bu sitede istediğiniz tüm özelliklere sahip olan hastaneler arasında bir karşılaştırma yaparak en uygun hastaneyi tercih etme şansı elde edebilirsiniz.

                Anne ve baba adaylarının bebeklerine kavuşurken gereksiz masrafa katlanmamaları amacı ile hizmet sunan bu kuruluş ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler  adresinde yer almaktadır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir