Doom İçin Oynanış Videoları Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sonunda beklenen gün geldi, E3 geldi çattı. Nintendo World Championships ile açılış yapan E3‘ün ilk konferansını Bethesda yaptı ve bombalarını bir bir patlatmaya başladı. Onlardan biri de id Software tarafından geliştirilen Doom‘du.

Zaten E3‘te gösterileceği belli olan Doom için single player ve multiplayer videoları yayınlandı. Beklediğimize değecek gibi görünen oyunda yine her Doom‘da olduğu gibi kan ve vahşet had safhada olacak gibi.

Multiplayer modu ise son zamanlarda popüler olan taktik-FPS’ler gibi değil, tıpkı Quake ve Half-Life‘ın multiplayer modları gibi saf aksiyon ve bolca çatışmaya ev sahipliği yapacak.

facebook müşteri hizmetleri

Bir başka multiplayer modu ise co-op modu. Gears of War‘un co-op moduna benzeyen bu modda oyuncular kendilerine dalga dalga gelen şeytanları öldürerek hayatta kalmaya çalışacak. Öldürdükleri şeytanlarla kazandıkları kredilerle yeni silahlar ve mühimmatlar satın alarak oyunda kalmaya çalışacaklar.

Single player modu ise bolca kan ve vahşet içeriyor. İzlediğimiz oynanış videosunda gördüklerimize göre bizi bolca büyüklü küçüklü silah ve birbirinden acımasız şeytanlar bekliyor. Oyun normal FPS’lerin aksine oldukça hızlı.

Son olarak yeni Doom için yeni bir içerik duyuruldu. Snapmap isimli içerik tasarım modu sayesinde kendi haritalarınızı yapabilecek ve başka oyuncuların bu haritalarda birbirleriyle kıran kırana mücadelesini izleyebileceksiniz.

Henüz çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmese de 2016’nın İlkbahar döneminde çıkacağı açıklanan Doom‘un bahsettiğimiz videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

https://youtu.be/AXhpg9Qx6l0

https://youtu.be/xVaWl1GtDHU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir