Dota 2 New Bloom Festivali Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dota 2’de New Bloom festivali yeni bir kahraman ve özellikler ile geliyor.

Dota 2’nin Çin Yeni Yılı için düzenlenen festivali yakında oyuna ekleniyor. Bu festival ile birlikte tüm harita kutlama havasına uygun bir hale gelecek. Ayrıca oyuna yeni bir kahramanın yanı sıra, Crystal Maiden için yeni bir arcana kıyafet ekleniyor.

 

Yeni Kahraman Winter Wyvern

Yeni kahraman Winter Wyvern, adından ve görüntüsünden de belli olduğu üzere, buz tabanlı tekniklere sahip bir karakter. Hareket kabiliyeti yüksek ve takım dövüşlerinin akışını değiştirebilecek yeteneklere sahip bir destek kahramanı.

dota 2

Artic Burn yeteneği sayesinde engellerin üzerinden hızlıca aşıp düşmanlarına saldırıp, Splinter Blast ile buz bloklarını parçalayarak yakındaki düşmanlarına hasar verebiliyor.

Cold Embrace yeteneği, takım arkadaşlarını iyileştiren bir buzun içerisine koymasını sağlıyor. Bu buzun içerisindeyken her türlü fiziksel saldırıya karşı koruma sağlıyor. Ultimate yeteneği Winter’s Curse ise bir düşmanı dondurup, yakında bulunan diğer düşmanları lanetleyerek donmuş takım arkadaşlarına saldırmasına sebep oluyor.

Crystal Maiden İçin Yeni Arcana Frost Avalanche

slice_3

facebook müşteri hizmetleri

 

Dota’nın sevilen karakterlerinden birisi olan Crystal Maiden için yeni bir Arcana geliyor. Çizgi romanda da görüldüğü gibi, Winter Wyvern tarafından kendisine “hediye edilen” pelerin ile yepyeni görsel özelliklere sahip oluyor.

Frost Avalanche Arcana ile birlikte yeni animasyonlar, yeni efektler, ve kozmetik etkilerin yanı sıra, sizi takip eden bir kurt yavrusuna sahip olabiliyorsunuz.

Kurt yavurusu dövüşe herhangi bir etkisi bulunmayan, tamamen görsel amaçla getirilmiş bir yenilik. Sizinle beraber haritayı dolaşacak olan bu kurt yavrusu, düşmanlar geldiğinde yerinizi belli etmemek için kaçmayı da ihmal etmiyor.

Frost Avalanche Arcana, 2 Mart 2015 tarihine kadar %20 indirimli olarak satışa sunulmuş durumda.

Dota 2 İçin Gelen Diğer Yenilikler

slice_7

New Bloom güncellemesi ile birlikte oyuna başka yenilikler de ekleniyor. Geçtiğimiz yılın International turnuvalarından Compendium satın alan oyuncuların Spectre kahramanında kullanabileceği yeni ses tercihleri bu güncelleme ile birlikte geliyor.

Oyunda eşya düşme oranıyla ilgili yenilikler de yapılıyor. Ultra-rare eşyaların düşme olasılığı biraz daha arttırılırken, tek parça eşyaların düşme miktarı da dikkate değer bir şekilde arttırılmış. Tek parça eşyalar market üzerinden satılamasa da, arkadaşlarınıza hediye etmeniz mümkün olabiliyor. Ayrıca hediye sistemi de yenilenmiş.

Eşyaların geri dönüşümü için yeni bir sistem, birçok kahraman için yeni eşyalar ve oyun içerisindeki bazı kahramanların özellikleri üzerinde yapılan geliştirmeler de bu güncelleme ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Ayrıca Valve tarafından banlanma sebebi olarak kabul edilmeye başlanan, Dota 2 klasörü içerisinde değiştirilmiş – özel dosya bulunması kuralı ise biraz esnetilmiş durumda. Yeni kural sayesinde oyun içerisinde ses dosyalarını kendi isteğinize göre değiştirmeniz mümkün olacak. Böylece oyun içerisinde farklı seslere sahip karakterler bulundurabileceksiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir