Dragon Age: Inquisition Güncellemesi Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dragon Age: Inquisition için gelecek 5. güncelleme yakında kapalı betaya girecek.

Çıkış yaptığı günden beri olumlu yorumlar alan, birçok kuruluş tarafından “Yılın Oyunu” ödülüne layık görülen Dragon Age: Inquisition, yeni güncellemesi ile birlikte, oyuncuların isteklerini karşılamayı planlıyor.

Güncelleme Oyuncuların İsteklerini Yerine Getirecek

Yeni güncelleme ile birlikte, 2. oyundan da tanıdığımız Black Emporium geri geliyor. İçerisinde dört farklı oyun sonu eşyaları satan satıcı bulunacak olan Black Emporium’dan epic silahlar, malzemeler ve şemalar almak mümkün olacak. Ayrıca oyuncuların karakterlerinin görünümünü ve sesini değiştirmesine imkan verecek olan Mirror of Transformation’da Emporium içerisinde mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

Birçok oyuncunun PC versiyonunda şikayet ettiği kontroller de elden geçirilmiş durumda. Mouse üzerindeki ekstra tuşları oyun içerisinde kullanmanız mümkün olacak. Ayrıca tek kişilik senaryo içerisinde sürekli saldırı tuşuna basmaktan sıkılan oyuncular için otomatik saldırı seçeneği de geliyor.

Güncelleme oyundaki altyazıların boyutunu ayarlamanızı sağlayacak seçeneklerin yanı sıra, çeşitli geliştirilmiş grafik seçeneklerini de oyunculara sunacak.

Oyuncular tarafından çok istenen bir diğer özellik olan parti üyelerine ait depo seçeneği de beta ile birlikte geliyor. Ayrıca eşyaların yalnızca rengini değiştirmenizi sağlayacak olan yeni bir üretim bölümü de gelecek.

Güncelleme Betası Yalnızca PC Platformunda Olacak

Şu an için yalnızca PC üzerinden belirli bir grup kullanıcının deneyebilmesi için açılacak olan Dragon Age: Inquisition 5. Güncelleme Betası, diğer platformlarda bulunmayacak. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil. Fakat PC kullanıcılarının en büyük belası olarak kabul edilen ve oyun içerisindeki konuşmalar ile müzikleri duymamızı engelleyen “Banter Bug” hakkında bir şeyler yapmalarını da umuyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir