Dragon Age Inquisition Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yazımda benim de uzun zamandır bakmayı ertelediğim Dragon Age Inquisition sistem gereksinimleri neler, birlikte bakacağız.

Dragon Age Inquisition, ilk oyunu Dragon Age Origins 2009 yılında çıkmış olan, Mass Effect gibi başarını rol yapma oyunlarından tanıdığımız BioWare tarafından geliştirilen yüksek fantesi rol yapma oyunu serisi Dragon Age’in üçüncü oyunudur. Thedas adlı bir kıtada yaşanan sorunları anlatan oyun, ayrıca birçok eleştirmen tarafından çok başarılı bulunmuştur.

facebook müşteri hizmetleri

Gelelim benim yorumuma. Maalesef Dragon Age Inquisition ile doğrudan ilgili bir yorum yapamayacağım, çünkü dediğim gibi bırakın oynamayı, sistem gereksinimlerine bakıp bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağını öğrenmeye bile üşendim. Sebebi aslında hayal kırıklığına uğramaktan korkmam, çünkü biliyorum ki kaldırmayacak. Oyunun evreni hakkında ise görüşümü aşağı yukarı biliyorsunuz, elfler cüceler falan güzel şeyler bunlar.

Her neyse, fazla uzatmadan sadede gelelim, Dragon Age Inquisition sistem gereksinimleri bilgisayarımızı ateşe verecek mi bakalım.

Dragon Age Inquisition Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da AMD Athlon II X4 6400e işlemci

Nvidia GeForce 8800 GT ya da AMD Raedon HD 4870 ekran kartı

4 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 10

26 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Core i5-3330 3.0GHz ya da AMD FX-6100 işlemci

Nvidia GeForce GTX 660 ya da AMD Raedon HD 7870 ekran kartı

8 GB RAM

Windows 7 64 bit

Direct X 11

26 GB boş alan

Evet, tahmin ettiğim gibi Dragon Age Inquisition sistem gereksinimleri benim emektara hararet yaptırır derecede muhteşem. Umarım sizin hayalleriniz de yıkılmamıştır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir