Dragon Nest Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bugün sizlerle Dragon Nest sistem gereksinimleri neler, bundan bahsedeceğiz.

Dragon Nest, Güney Koreli Eyedentity Games‘in geliştirdiği ve Korede 2010 yılında piyasaya çıkan bir online rol-yapma oyunudur. Avrupa’ya 2013 yılında gelmiştir. Alışageldiğimiz yaratık kesmeli, görev yapmalı, warrior’lu mage’li online oyun kıvamında olan Dragon Nest, sıra dışı grafikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bu tarz fantastik oyunlarda tek başıma yardırmayı çok sevdiğim için (bakınız; Skyrim, Witcher vs.), online oyun pek oynamıyorum. Doğal olarak Dragon Nest de oynamadım. Ancak gördüğüm kadarıyla eğlenceli olabilir. Bana Final Fantasy 7‘nin görüntülerini hatırlattı nedense.

facebook müşteri hizmetleri

Şunu en baştan söyleyebilirim, Dragon Nest sistem gereksinimleri yüksek değil. Ben de sizin gibi henüz öğrenmiş değilim ama oyun içi görüntülere bakarak bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine de bu demek değildir ki Dragon Nest kötü grafiklere sahip, hayır tam aksine karakter tasarımlarını ve atmosferi çok sevdim. Şimdi hazırsanız, Dragon Nest oynamak için nasıl bir cihaz lazımmış beraber bakalım.

Dragon Nest Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium 4 2.4GHz veya AMD Athlon XP 1900+ işlemci

Nvidia GeForce FX 5600 Ultra veya AMD Raedon HD 3400 Series ekran kartı

512 MB RAM

Windows Xp 32 bit

Direct X 9

3 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ işlemci

Nvisia GeForce 7600 GT 256MB veya AMD Raedon X800 GT ekran kartı

1 GB RAM

Windows Xp 32 bit

Direct X 9

4 GB boş alan

Gördüğünüz gibi haksız çıkmadım, Dragon Nest sistem gereksinimleri hemen her oyuncunun bilgisayarında çalışabilecek düzeyde. Aslında bu tip online oyunlar için eski bilgisayarlarda da çalışabilmek iyi bir şey. Sonuçta olabildiğince çok oyuncuya ulaşmak ‘multiplayer‘ diye tabir ettiğimiz oyunların ana amaçlarından biri.

Bakalım, Dragon Nest’i ben de deneyeceğim fakat çok fazla oynayacağımı düşünmüyorum. Ama sıkıntı bende, kalabalığa gelemiyorum pek, ehehe.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir