Dragon Quest 11 Logosu Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Square Enix’in Japonya sitesi ufak çaplı ama kritik bir sızıntıya kurban gitti. Duyurusu yapılmadan bir gün önce Dragon Quest 11’in logosu ve alt başlığı ortaya çıktı.

Yüklendiği gibi kaldırılan Dragon Quest 11 logosu serinin ilk oyunun logosu ile benzerlikler taşıyor. İlk oyunda ve Theatrythm: Dragon Quest gibi spin-off’ların logolarında da yer alan ateş püsküren ejderha, serinin yeni oyununda da logoda yerini alacak.

Bu sızıntıyla beraber logo ile birlikte oyunun alt başlığı da ortaya çıktı. Her Dragon Quest oyunun bir alt başlığı olduğu gibi yeni Dragon Quest de geleneği bozmayarak alt başlık ile çıkacak ve bu başlık çeviriye göre “In Search of Departed Time” olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Ortaya çıkan logo dışında herhangi bir bilginin ya da oyunun hangi platforma çıkacağının henüz belli olmadığı gibi, gelen tahminler son yıllarda mobil platformda kendine bolca yer bulan Dragon Quest’in 11. oyunda da bir mobil platforma çıkacağı yönünde. Dragın Quest 4,5 ve 6’nın DS’e, 7 ile 8’in ise 3DS’e portlandığını düşünürek ve 9. oyunun DS için özel çıktığını da varsayarsak Dragon Quest 11’in de 3DS’e gelme ihtimalini yüksek tutmakta fayda var.

Seri için çıkan son ana oyun Dragon Quest 10 MMO olarak çıkış yapıp sadece Japonya için Wii, Wii U, PC ve 3DS’te oynanabilir durumdaydı. Bununla beraber duyurulan bir başka Dragon Quest spin-off’u Dragon Quest Builders’ın PS3 ve PS4 için duyurulduğunu da hatırlatalım.

Sızan logoya aşağıdan ulaşabilirsiniz ancak görselin küçüklüğünden dolayı çok şey görememeniz gayet normal. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgiler bugün ortaya çıkacak.

Logo-Leaks_07-27-15_001

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir