Driveclub PS Plus Sürümü Çıkış Yaptı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz sene çıkış yapan Driveclub‘ın PS Plus üyelerine özel sürümü sonunda bugün PSN’deki yerini aldı.

Playstation Blog üzerinden bizzat Shuhei Yoshida tarafından yapılan duyuruya göre Driveclub‘ın PS Plus sürümü 25 Haziran, yani bugün çıkış yapacak olsa bile ilk oyundaki sorunları yeniden yaşamamak için oyunun online erişimi kademe kademe ilerleyecek.

Yapılan tam açıklama şöyle;

“Bazı zorluklar ve beklenmedik sorunların ardından yapımın çıkışı için çok uzun bir süre harcadık. Tüm oyuncuların oyundan aynı deneyimi yaşadığından emin olmak için bu kez oyunu nasıl yayınlayacağımız konusunda daha temkinli davrandık.

facebook müşteri hizmetleri

Perşembe gününden itibaren PS Plus kullanıcıları oyunu indirebilecek ve çevrimdışı olarak oynayabilecek. Ayrıca perşembe gününden itibaren Driveclub PS Plus sürümünün online sunucularını açacağız ve herkesin aynı şekilde sorunsuz bir deneyimle oyunu oynaması için yavaş yavaş daha çok oyuncuya oyunu online oynama yetkisi vereceğiz. Biliyoruz, oyun için beklediğiniz onca zamandan sonra bu bekleyiş daha can sıkıcı olacak, ama umarız tüm bunları sizin online tecrübenizi baltalamamak için yaptığımızı da anlayabilirsiniz. Birden bire milyonlarca PS Plus kullanıcısının oyuna girip sunucunun aşırı yüklenmemesinden emin olmak için böyle bir plan yaptık.”

Bununla beraber Ekim’den beri beklenen Driveclub PS Plus sürümü nihayet oyuncularla buluşmuş oldu. Oyunun kutulu versiyonuna nazaran daha sorunsuz bir şekilde çıkış yapmasını umut eden Sony umarız bu amacına ulaşır. Zira oyunun kutulu sürümü çıktığında çoğu oyuncu oynayamıyordu bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir