Ducray Güneş Kremleri Serisine Turuncu Kasa ‘dan Ulaşın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ducray, Türkiye ve Dünya genelinde en çok tercih edilmekte olan dermokozmetik markaları arasında gelir ve sahip olduğu uzman dermatologlar ürünler için laboratuvar ortamında ar-ge çalışmaları sağlar. Güneşin zararlı ışınları olarak tanıdığımız 3 ışın vardır. Bu ışınlar ultra viyole a, b ve c olmak üzere 3 grupta incelenir. 4000-3000 A° arasında yer alan yakın bölge ışınları ultra viyole bölgesini oluşturur. Bu ışınlar ise ultra viyole etkisini cildimizde biyolojik olarak gösterir. D Vitamini meydana getirse de cilt üzerinde yoğun bir şekilde kuruluk ve gerginliğe yol açtığı için hücrelerin ölümüne ve tesirsiz bir hale gelmesine sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı da güneş ışınlarından özellikle günün 10.00 ile 16.00 saatleri arasında uzak durmak gerekir. Çünkü bu zaman dilimleri güneşin ışınlarının en çok dünyaya dikey olarak geldiği zaman dilimidir. İnsanlar Ultra viyole a ışınları ve ultra viyole b ışınlarından etkilenirken, ultra viyole c ışınlarının ozon tabakasını geçememesinden dolayı bunun zararını görmez.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan dermokozmetik ürünler arasında genellikle Ducray markasının ürünlerine yer verildiği seçkin eczaneler ve internet sitelerinde satış yapılan kanallar göz önünde bulundurulduğunda analiz edilebilir.  Ducray güneş kremi satın almak isteyen insanlar öncelikli olarak;

facebook müşteri hizmetleri
  • Cilt analizi yaptırmalı ve cildi için en uygun olan Ducray güneş kremini satın almalıdır.
  • Cilt sağlığı için güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneş kremi uygulaması yapılmalı.
  • Güneş altında, cilt tonunuza göre aldığınız güneş kremini belli aralıklarla tekrar uygulamalısınız.
  • En iyi sonuçları elde etmek isterseniz ortalama 2 saatte bir tekrar uygulama önerilir.

Foto koruma etkili bir yapıya sahip olan Ducray güneş kremleri leke oluşumuna karşı önemli etkilere sahiptir. 50 faktör üzerinde güneş kremi tercih edilmesi durumunda kuru ve atopik ciltler için bile etkin sonuçlar elde etmek mümkündür. Güneşin sebebiyet verdiği cilt lekelerinin oluşumunu engellemek, cilt üzerinde yanıkların oluşumunu engellemek ya da deri tahribatlarını engellemek isterseniz birincil tercihleriniz arasında Ducray markasının ürünlerini bulundurmakta fayda olacaktır.Ducray güneş kremleriiçeriğinde yer alan e vitamini değerlerinden dolayı da besleyici etkilere sahip olması ile bilinir ve güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı sağlar.

Güneş ışınlarının zararlarından korunmak için öneriler;

Güneş ışınlarından olabildiğince kaçınmaya, gölgelik alanlarda durmaya özen göstermelisiniz. Güneşin zararlı ışınlarından korunabilmek için mutlaka Ducray güneş kremlerinden yararlanmaya özen göstermelisiniz. Güneş gözlüğü takabilir, geniş çaplı fotür şapkalar kullanarak yüz hatlarınız üzerinde koruyucu etkiler elde edebilirsiniz. Böylelikle cilt hatlarınızda erken yaşlanma sorunlarının giderilmesini sağlayabilir, iyi bir Ducray güneş kremi kullanarak cildinizin çok daha uzun süreli nemliliğini koruyabilir ve keyifli bir sonuç elde edebilirsiniz. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan güneş kremleri satın alınacağı vakit dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar vardır. Bunlardan biri içinde paraben ya da cildinize zararlı bir bileşeni bulunduruyor olup olmamasıdır.

Güneş kremi tercih eden bireyler için dikkat edilmesi gereken en önemli etken tavsiye edilen dozlardan az kullanılması halinde koruma oranı düşük olacak ve güneşe maruz kalındığında terleme ile beraber ya da yüzme sonrasında etkisinin bir bölümünü yitireceği için tekrar uygulamalar yapmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde cildiniz güneşin zararlı ışınlarına maruz kalabilir.Ducray güneş kremleri içeriğinde yer alan doğal bileşenler sayesinde anti oksidan özelliklere sahiptir ve cilt yapınızda etkin bir koruma sağlar. 

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir