Dünyanın En Akıllı Lambası

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önce sizlere akıllı lambalar ile ilgili haberler yapmıştık ama bir Kickstarter projesi olan Fluxo, yapabildikleri ile akıllı lamba anlayışımızı tamamen değiştireceğe benziyor! Günümüz teknolojisinin ürünlerinden birisi olan akıllı lamba konusunda bir kaç örneğe sahip olsak da bu Kickstarter projesi, akıllı lamba algısını çok farklı boyutlara taşıyabilir.

Avusturya’da yaşayan iki mühendis olan Lukas Pilat ve Robert Kopka tarafından geliştirilen Fluxo, evlerimizde kullandığımız lambaların aksine neredeyse tamamen özelleştirilebilir bir lamba.
Hedef bütçe limiti olan 50.000 Euro’yu süresinin dolmasına 7 gün kala yaklaşık 7 katına katlayarak 342.879 Euro seviyesinde bir bağış rakamına ulaştı.

facebook müşteri hizmetleri

Fluxo’nun özellikleri nedir?
Fluxo’nun bu başarıyı sağlamasının arkasında sahip olduğu onlarca farklı özelliği olması yatıyor. Fluxo’yu, mobil uygulaması üzerinden lambanın yanmasını istediğiniz bölgesini, rengini ve şiddetini adeta bir tuvale resim yaparmışçasına belirleyebiliyorsunuz.

1
Buna ek olarak hali hazırda uygulama içerisinde bulunan çeşitli modları indirebiliyor veya kendi zevkinize özel olarak yeni modlar belirleyebiliyorsunuz hatta lambanın rengini de değiştirmeniz mümkün.

Ayrıca Fluxo bir o kadar da tasarruflu. Odadan çıktığınızı fark edip otomatik olarak siz tekrar gelene kadar kendini kapatabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir