Dünyanın En Hızlı 128GB Ram Modeli Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HyperX performans ve gamer tutkunları için özel tasarım ekipmanı olan yeni DDR4 128GB RAM kitini tanıttı. Kingston Technology’in bünyesindeki iştiraklerden biri olan HyperX’ten oyun tutkunlarını sevindirecek bir haber geldi. HyperX’in yaptığı açıklamada ise dünyanın en hızlı DDR4 rabanlı 128 GB olan RAM’ini tanıttı. Özellikle üst seviye performans isteyenlere göre bir ürün. Her modül 16 GB ve 8 adetten oluşuyor.

facebook müşteri hizmetleri

HyperX Predator RAM’in her biri 3000 MHz frekans performans sağlıyor ve dünyanın en hızlı RAM olduğunuda gösteriyor. Ayrıca tasarım olarak ultra ince ve tam olarak oyunculara göre hazırlanmış çarpıcı bir tasarıma sahip. En beğenilen noktalardan biri ise HyperX Predator DDR4 RAM çok yüksek bir performans gösterip, düşük bir güç tüketimi sergiliyor.

Şu anda MSI X99 Mpower anakart ve 4 kanallı Intel Core i7 5870 işlemciyle tamamen uyumlu olarak çalışarak bu hıza ulaşabilen HyperX DDR4 128 GB RAM bu yaz düzenlenecek Computex etkinliği ile kullanıcıları ile buluşacak. Diğer yandan 16-16-16-32 zamanlamasıyla benzersiz bir performans sunan HyperX Predator DDR4 RAM’lerden oluşan kit, dünyanın en hızlı DDR4 128 GB’lık kit’i olma özelliğini taşıyor. Son olarak fiyat konusunda Kingston’dan bir açıklama gelmiş değil. Fakat çok ucuz olmayacağı ve her kullanıcının bunu tercih edeceği gözükmüyor. Anakart ve işlemci uyumluluğu için diğer donanımsal parçalarından gayet üst seviye olması gerekir. Bakalım RAM konusunda çıtayı bu kadar yükselten firma, satış sonrasında istediğini alabilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir