Dünyanın En Hızlısı Asus GTX 980

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus’tan gelen haber oyuncuları ve donanım severlerin kanını kaynatmaya yetti. Asus, gezegendeki en hızlı GTX 980’i yaptığını duyurdu. Kartın özellikleri için habere buyurun. ASUS kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürünlerle piyasada rüştünü ispat etmiş bir firma. İnsanlar, ASUS bir ürün gördüklerinde bir kalite beklentisine giriyorlar. ASUS da bu beklentiyi karşılayabildiği için kullanıcılarından olumlu yorum alıyor ve piyasanın liderlerinden biri oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

asus_20th_anniv_980_2-1448971043

Şimdi ise ASUS, gezegendeki en hızlı GTX 980 modelini yaptığını söylüyor. Altın çocuk, 1266MHzlik saat hızına sahip ve bu saat hızı overclockla beraber 1376Mhz’e kadar çıkabiliyor. 6GBlık VRAMe sahip kartın bellekleri 7200MHz hızında çalışıyor. ASUS’un performans canavarı kartının yetenekleri hız aşırtmayla beraber daha da üst seviyeye çıkıyor. Firma hız aşırtma yapacak kullanıcılarını düşünmüş olacak ki 10-mmlik ısı boruları ve alüminyum arka plaka kartı soğutmak için kullanılıyor.
Overclock yaparken yanlış bir şey yaptığınızda da korkmanıza gerek yok zira BIOS reset tuşu kartınızı eski haline çeviriyor. Bu arada SLI bağlantı noktaları da utanmadan aynı kasaya bu karttan iki tane bağlamak isteyen kullanıcılar için düşünülmüş. Kartın fiyat etiketi ise henüz belirsizliğini koruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir