Dünyanın En İnce Akıllı Telefonuna Rakip Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlar daha ne kadar ince olabilir? Çinliler bunu kendilerine bir konu edinmiş durumda. Kısa bir süre önce Çinli Firma olan Vivo, X5 Max adlı 4.75 mm inceliğindeki akıllı telefonunu dünyanın en ince telefonu olarak duyurmuştu. Fakat bu cihaz daha Aralık ayında satışa çıkmaya başlansa da daha ince bir akıllı telefonun tanıtılacağı konuşulanlar arasında.

Dünya’nın en ince telefonu Vivo X5 Max tahtından inerek; yerini Ivvi adlı bir üreticinin geliştirdiği, Vivo X5 Max’tan yalnızda 0,05 daha ince olan bir akıllı telefona bırakacağa benziyor. Ivvi firması, Çinli Coolpad’in bir ortağı olarak üretimini sürdürüyor.

facebook müşteri hizmetleri
vivo 2
Vivo X5 Max akıllı telefonun inceliği

 

Vivo X5 Max akıllı telefonundan daha ince olacak Ivvi şirketinin cihazı hakkında gelen bilgiler ise 4.7 inçlik bir ekrana ve 4.7 mm kalınlığına sahip olacağı yönünde. Cihaz hakkında ekran boyutu ve inceliğinden başka bir bilgi de bulunmuyor.

Cihaz piyasaya çıktığında nasıl karşılanır bilinmez ama Türkiye’ye gelmeyeceği bir gerçek. Zaten ne zaman satışa çıkacağı ve nasıl bir donanıma sahip olacağı da bilinmemektedir. Bu cihazdan daha ince bir akıllı telefon üretilir mi üretilmez mi şimdiden birçok kişi tarafından tartışılır hale geldi.

Yazan: CEM ÇELİK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir