Dünyanın en pahalı bilgisayarı

facebook android iphone ayarlari

Dünyanın en pahalı bilgisayarı
5 - 1 OY

Dünyanın en pahalı bilgisayarı nerededir,dünyanın en pahalı bilgisayarının fiyatı ne kadardır,dünyanın en pahalı bilgisayarının özellikleri nasıl öğrenilir,dünyanın en pahalı bilgisayarını nereden alabilirim,dünyanın en pahalı bilgisayarı nasıl çalışır

facebook müşteri hizmetleri

Dünyanın en pahalı bilgisayarı

Bildiğiniz gibi bilgisayar piyasa fiyatları dolar kuruna endeksli ama bu yazımızda size anlatacağımız bilgisayar  dünya dış ticaret hacmine endeksli gibi görünüyor. Dünyanın en pahalı bilgisayarından bahsedeceğiz bu yazımızda. Dünyanın en pahalı bilgisayarı Luvaglio bir dizüstü bilgisayardır. Bu bilgisayarın fiyatı yaklaşık 1 milyon dolar evet yanlış duymadınız. Bu fiyata bu bilgisayar nasıl kullanılır bilinmez ama bilgisayarın tasarımına baktığımız zaman fiyatı kadar ihtişamlı olduğunu görebiliyoruz. Bilgisayarın yapımında beyaz altın, elmas ve çok kaliteli bir deri kullanılmıştır.

pahali pc

Bilgisayarın genel özelliklerine bakacak olursak eğer 17 inç led ekran kullanılmıştır.Ayrıca bilgisayarda solid state disk 128 gb depolama alanı bulunmaktadır.En ciddi özelliği ise bilgisayarın ekranında kendi kendini temizleyebilen bir entegre mevcuttur. Bilgisayarı açmak için renkli bir pırlanta kullanmanız gerekiyor. Bilgisayar için özel tasarlanan pırlantayı güç bölümüne koyduğunuz zaman bilgisayar çalışıyor. Bu pırlanta olmadan bilgisayarı çalıştıramıyorsunuz. Bilgisayarın çalınmasından ziyade bilgisayarı çalıştıran pırlantaya daha çok özen göstermeniz gerekecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir