Duolingo of Schools ile Dil Eğitiminde Bir Yeni Dönem

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hepimizin az çok bilidiği ve dil öğretimi konusunda büyük bir ilerleme kaydeden Duolingo, okullarda kullanılması için özel bir platform açtı. Duolingo for Schools ismi verilen bu yeni platform, hem ücretsiz hem de içinde Türkçe dahil olmak üzere uygulamanın kapsadığı tüm diller kullanım için uygun durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Çoktan birçok öğrenci ve öğretmenin beğenisini kazanmış olan uygulama, yeni platformunu da bu kullanım için özel olarak geliştiriyor. Asıl olarak İngilizce öğretmenleri için tasarlanmış olan uygulama; öğretmenin, öğrencilerinin cihazında bulunan Duolingo uygulamasındaki gelişimini teker teker inceleyebilmesini ve işleyeceği konuyla ilgili raporları görmesine olanak sağlıyor.

Duolingo’nun bu hareketinin dünyadaki İngilizce dil eğitimini ileri seviyeye taşıyacağı bir gerçek. Özellikle kalabalık sınıflarda çok işe yarayacaktır.

Dünya çapında kayıtlı üye sayısı 60 milyonu bulan uygulamanın aktif kullanım sayısı 20 milyon olarak açıklandı. Bu gidişle dil eğitiminin ana kaynaklarından birisi olabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir