Duvar Kağıdı İnceliğinde OLED Teknolojili Tv

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin bugün sunumunu yaptığı duvara yapışabilen, ultra ince ve ultra hafif OLED ekranı tanıtıldı. OLED ekran teknolojisini kullanan LG, Tv pazarında bazı şeyleri değiştirecek gibi duruyor. Bazı inceleyiciler ise OLED teknolojisinin piyasada tutunamayacağını düşünüyor. Diğer yandan LG bu söyleme katılmıyor fakat ürünün oldukça ilginç diyebiliriz. Şirket gerçekleştirdiği bir etkinlik ile çok özel bir OLED ekran teknolojisini tanıttı. LG Oled teknolojisi üzerinde hala çalışmalarına devam ederken yeni tanıttığı modelin özelliklerine gelecek olursak 0.77mm inceliğinde ve 55 inç büyüklüğünde bir cihaz. 55 inç olmasına rağmen televizyonun ağırlığı ise sadece 1.9 kilogram. Tv özel mıknatıs sistemi ile herhangi bir aparat olmadan duvara yapıştırılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

LG’nin OLED teknolojisi üzerine çalışmaları devam ederken bir yandan da diğer bir projesi olan sokaklarda kullanılacak OLED paneller üzerine çalıştıklarını belirtelim. Reklam panelleri olarak kullanılması bekleniyor ve piyasaya çıktığı vakit oldukça ilginç ve dikkat çekeceği söyleniyor. Ayrıca LG Display kapsamında bu yıl 99 inç boyutunda dev bir televizyon tanıtacağı bekleniyor. Bu hareketleri ile LG televizyon piyasasında tekrar adını ön sıralarada yazdırdı diyebiliriz.

LG’nin bu atılımı ile ilerde bu teknolojilerin bilgisayar monitörlerinde, tabletlerde ve akıllı telefonlarda OLED teknolojisi kullanılırmı bilemeyiz. Fakat bu kadar incelikte bir telefonun yere düştükten sonra ki halini düşünemiyoruz. Sonuç olarak LG bir ilki başardı ve ileriki aylarda yeni modelleri çıkaracakmı göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir