E-Posta Servisi Gmail’e Yeni Özellik Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasada bulunan mail servislerinin başında gelen ve Google’a ait hizmet Gmail, hanesine yeni özellikler ekleyerek kullanıcılara daha iyi arayüz ve çeşitli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Yeni özelliğinden bahsedersek, artık Gmail’de gönderdiğiniz e-postaları geri alabileceksiniz. Geçmişe dönersek Gmail servisi 2004 yılında kullanıcıları ile buluşmuş bir e-mail hizmetidir. Ayrıca Google’ın e-posta ilk çıktığı günden itibaren güçlü güvenlik sistemi ile o günün devlerinden olan Hotmail’i arkasında bırakmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Tabi şimdiki adı ile Outlook‘da Google’ın e-posta servisi gibi en çok tercih edilen e posta servislerinden biri konumuda. Her yıl neredeyse Gmail’e yeni bir özellik katan Google şimdi ise gönderilen E-posta‘yı geri alma imkanı sundu. Geçtiğimiz ayda hatırlarsanız kolay yönetim paneli olan İnbox uygulamasını gmail bünyesine katmıştı.

Bu servis üzerinden gönderilen e-postaları karşı tarafa iletilmeden önce bir süre boyunca geri alınabiliyor. Bu özellik henüz yeni olduğundan bazı bölgelerde aktif hizmet veriyor. Yakın zamanda bütün sorunları çözünülünce tüm gmail kullanıcılarına sunulacak. Google hesabınız ile giriş yaptığınızda önünüze gelen panelden ayarlar kısımına girerseniz orada “Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir” adlı özelliği aktif ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilen mailleri 5-10-20 ve 30 saniye gibi seçenekler ile geri çekebileceksiniz. Henüz web üzerinden aktif olan bu özelliği yakın zamanda diğer android ve ios platformlarındada görebileceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir