E3 2015 Oyun Fragmanları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Büyük bir oyun fuarına ev sahipliği yapacak E3 2015 etkinliği biçok oyunuda barındıracak. Piyasada bulunan birçok oyun firmalarına ait yeni oyunlarının oynayış videoları ve fragmanları gözükmeye başladı. E3’te beğenilen ve popüler olan oyunları fragmanlarını sizler için derledik. Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan video oyun fuarı birçok dev markayı bir araya getirirken oyuncular için tam bir merak konusu haline geldi. İşte E3 2015 kapsamında tanıtılan oyunların fragmanları.

Gears 4

Gears of War oyunun devamı olacak bu oyun E3 kapsamında tanıtıldı. Meraklıları şimdiden oyunu dört gözle bekliyorlar diyebiliriz.

Fallout 4

Bu oyunun ilk fragmanı haziran ayının başlarında yayınlanmıştı. Daha sonra R3 2015 oyun fuarında çıkış tarihi 10 kasım olarak belirlendi.

LEGO Jurassic World

Sinema platformunda animasyon filminin ardından oyun dünyasına atılan Jurassic World, konsollarda yerini almayı bekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Ostrich Island

Bu oyun oldukça garip diyebiliriz. Issız adada bulunan bir deve kuşunu yönetiyorsunuz. Daha sonra devekuşunun başına gelebilecek tehlikelerden korumaya çalışıyorsunuz.

The Division

Yapım süreci uzun yıl alan bu oyun oldukça uzun bir fragman ile kullanıcıların karşısına çıktı. Bakalım bekleneni verebilecekmi.

Dark Souls III

Fragmanında kullanılan Game of Thrones şarkısı ve oldukça ilginç yaratıklarıyla E3 fuarında sunuldu.

Mass Effect: Andromeda

Yeni yapılan bu oyun Mass Effect oyunun ilk seri üyesi. Ayrıca oyun 2016 yılı sonuna kadar yetiştirme çabasındalar.

Rise of the Tomb Raider

Xbox 360 ve Xbox One cihazlar içinde 10 kasım tarihinde yayınlanacak. Yeni olan Tomb Raider oyunu ana karakter olan Lara Croft’un oyun içerisindeki ölümsüzlük macerasını konu alacak.

E3 2015 oyun fragmanları ilk 8 oyun olarak bu şekilde. Devamı gelecektir takipte kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir