E3 2015’de Tanıtılacak Ubisoft Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

E3 2015 fuarı yaklaşırken oyun firmaları yeni oyunlarını tanıtmak için hazırlıklar yapmakta. Bu büyük markalardan biri olan Ubisoft lasmanda tanıtacağı oyun listesini açıkladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Amerika Birleş Devletleri‘nde düzenlenecek oyun fuarı E3’te birçok firma ve dev markaların yeni oyunları tanıtılacak. Bu etkinlikte Electronic Arts, Sony, Ubisoft, Microsoft, Nintendo gibi dev markalar yer alacak ve birçok duyuru ve tanıtım yapacaklar.

facebook müşteri hizmetleri

E3 2015 kapsamında Sony tanıtacağı yeni oyunlarını açıklamıştı. Şimdi ise Ubisoft etkinlikte açıllayacağı oyun listesini paylaştı. E3 2015 etkinliğinde ilk olarak milyonlarca kişi tarafından oynanan ve orta çağ dönemlerine kadar bizleri götüren Assassin’s Creed serisinin yeni üyesi Syndicate bazı erteleme ve sorunların ardından bu etkinlikte kendiside yer alacak. Diğer yandan The Division ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gibi oyunları Ubisoft E3 2015 etkinliğinde tanıtacak.

Fallout 4’den ilk Haber

Ubisoft’un etkinlik adı altında tanıtacağı bu oyunlar tamamen birinci kalite amiral gemisi oyunlar diyebiliriz. Ayrıca bu etkinlik Ubisoft tarafından Youtube ve Twitch üzerinden de canlı bir şekilde yayınlanacan ve sunucu ise komedyen Aisha Tyler olacak. Diğer yandan bu etkinlik ile Ubisoft açıkladığı oyunlar haricinde bazı sürprizleri olacak gibi duruyor. Bakalım Ubisoft yeni oyunları ile iyi bir çıkış yakalayabilecekmi. Diğer yandan Electronic Arts ve Microsoft gibi devlerinde oldukça kaliteli ve merak edilen oyunlarıda bu fuarda olacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir