E3 2016’nın Başlangıç Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

E3 2015 hiç şüphesiz çoğu oyuncuya harika zamanlar geçirtti. Xbox One‘ın geriye uyumluluğu, Fallout 4, Doom, Dishonored 2, Final Fantasy VII Remake, Kingdom Hearts 3, The Last Guardian… Çoğu oyuncuyu neredeyse sevinçten ağlatan E3, yakın zamanda kepenklerini indirmeye hazırlanıyor. Doğal olarak organizasyonun sahibi Entertainment Software Association şimdiden gelecek sene yapılacak E3‘ün başlangıç tarihi üzerinde çalışıyordu ve o tarih sonunda belli oldu.

Enternainment Software Association tarafından gelen bilgiye göre E3 2016 her sene olduğu gibi yine Los Angeles Fuar Merkezi‘nde 14-16 Haziran arasında başlayacak ve 5 gün boyunca devam edecek. Yani gelecek sene bu zamanlarda yine E3‘ten gelen onlarca haberle başınızı ağrıtacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Bugün toplanan E3‘ten sonra ESA, fuarla ilgili verileri de paylaştı. Paylaşılan verilere göre bu sene yapılan E3‘e 109 ülkeden 52.000 kişinin üzerinde katılım olmuş. Fuarda 300’ün üzerinde yapımcı tarafından 1600’ün üzerinde yeni yapım tanıtılmış.

“Bu yıl diğer E3’lere nazaran tüm fuar oyuncularla ilgiliydi” şeklinde açıklama yapan ESA başkanı ve CEO’su Michael D. Gallagher, sözlerine “E3 bizlere oyunculuğun hem sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik, donanım, mobil ve taşınabilir konsollarda, hem de oyunlarda ne kadar değiştiğini ve ne kadar geliştiğini göstermiş oldu” şeklinde devam etti.

Her ne kadar Nintendo ve EA konferansları oyuncular için hayal kırıklığı olsa da (Yazar notu: Starfox Zero ve Mass Effect: Andromeda’yı yedirmem) bu sene E3 son derece tatmin ediciydi. Ama bunu saymayız, gelecek sene daha iyi yapımlarla tekrar görmek istiyoruz E3’ü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir