EA Games İlk Defa Fifa 16 Kapağında Kadın Kullanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

EA Games Mayıs ayında yaptığı açıklama ile FIFA 16 içerisinde 12 ulusal kadın sporcunun da bulunacağı bir takımın yer alacağını duyurmuştu. Kadınların da spor da aktif olarak rol aldığı ve daha çok ön plana çıkması gerektiğine inanan EA Games, oyun kapağında da 3 farklı kadın sporcuyu Lionel Messi ile birlikte koşarken koyacak.

facebook müşteri hizmetleri

EA Games’in kadınların da spordaki aktifliğini artırma üzerine yaptığı çalışma birçok oyun sever tarafından sevgi ile karşılanırken aynı zamanda da birçok kadın sporcuyu cesaretlendirecek gibi duruyor. Bölgelere göre değişecek oyun kapaklarında şu an için açıklandığı kadarıyla 3 farklı kadın sporcuyu da görebileceğiz. Her bölge için farklı bir oyun kapağının sunuluyor olması EA Games’in FIFA 16 için büyük çaba harcadığının ve oyuncular ile birebir ilgi alaka içerisinde olduğunun göstergesi olarak kabul edilebilir.

Kullanılan 3 kadın sporcu yalnızca bulundukları bölgede ün yapmış sporcular değil, aynı zamanda da takım arkadaşları. Üç kadın sporcu da profesyonel olarak Portland Thorns’da oynamaya devam ediyor. Her ne kadar şu anki tasarımlar birçok oyuncuyu heyecanlandırmış olsa da canlı olarak görene kadar beklemekte fayda olacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Ayrıca FIFA 16 için her bölgeye özel önde gelen sporcuların sunulacağını da Mayıs ayında dile getirmişti. Peki Türkiye için sizce kapak fotoğrafında hangi oyuncu veya oyuncuları görüyor olacağız?

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir