Earn To Die 2 Oyunu İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Film ve oyun konseptlerinde tartışmasız en çok kullanılan konusu zombidir. Sizlere google play store’da bulunan Earn to die 2 oyunu incelemesini yapacağız. Oyunda özellikle iç çeşitlilik ve özellik oldukça bol diyebiliriz. Earn to die 2 oyunun ilk serisi olan Earn to die oyunu aynı konsept mapları ve az arabası ile oynanıyordu. Earn to die 2 oyunu ise oldukça bol haritaları ve arabaları ile oldukça beğenilen bir oyun.

Earn to die 2 oyunu, Not Doppler tarafından geliştirilmiş ve yapılmış bir oyun. Earn to die 2 oyunu yeni bir hikaye modu ile oyuncularını karşılıyor. Seviyeler gittikçe zorlaşıyor ve yollar olarak şehir konsepti seçilmiş. Earn to die 2 oyununda oldukça fazla araba ve çeşitli özellikler mevcut. Oyunu hikaye modunu bitirdikten sonra, diğer serbest sürüş modları gibi seçeneklerin kilidi ortadan kalkıyor. Spor araba, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

facebook müşteri hizmetleri

Yani aldığınız arabaların benzin deposunu vb yerleri geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca araba önüne çeşitli saldırı ekipmanları ve teker gibi yerleri değiştirebiliyorsunuz. Diğer yandan oyunda arabanıza turbo takabiliyor ve her beceri seviyesini arttırdığınızda maliyetide kat kat artıyor. Oyunda bölüm geçtikçe, seviyeleri atladıkça her bölüm sonu gelen para miktarıda artarak araba satın almanıza olanak sağlıyor. Seviyeniz arttıkça Earn to die 2 oyunu zombileri oldukça zorlaşıyor. Hayatta kalma ve aksiyon severler için tam yerinde bir oyun. Earn to die 2 oyunu yaklaşık 500 bin kere indirilmiş. Oyunun şahsen yorumlarını kontrol ettim gayet başarılı ve sevilen bir oyun diyebilirim. Diğer yandan oyunun ilk serisi çok ucuz bir fiyatta google play store’da. Earn to die 2 oyunu ise Google Play store’da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Çeşitlilik konusunda 2.seri oyununu oynamanızı öneririz.

Ayrıca diğer takip edilen konumuz olan gta san andreas hileleri konumuza bakmanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir