Echo Ekran Kilidi Android İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefonunuzun standart ekran kilidinden sıkıldıysanız Echo Ekran Kilidi tam size göre bir uygulama.

Telefonunuzun bir çok özelliğini özelleştirebiliyorsunuz, ama tuş kilidi ekranı özelleştirmeye fazla açık bir kısım değil. Android için indirebileceğiniz özelleştirme uygulamalarının çoğu ise sizi reklamlarla uğraştıran, aşırı pil tüketen veya telefonunuzu yavaşlatan uygulamalar oluyor.

Eğer bunlardan sıkıldıysanız, Echo Ekran Kilidi uygulaması ile az pil tüketen, telefonunuzu reklamlar ile yavaşlatmayan bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

unnamed

Echo oldukça güzel, sade bir arayüze sahip olarak karşımıza çıkıyor. Minimal tasarımı sayesinde pil tüketimini nereyse hiç etkilemiyor. Ayrıca isterseniz arayüzü kendinize göre özelleştirebilme imkanı da sunuyor. Uygulama ile gelen temaları veya kendi istediğiniz resimleri kullanabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Bildirimler konusu, Echo‘da oldukça dikkat çeken yönlenden birisi. Echo size gelen bildirimleri gruplandırıyor ve öncelik sırasına göre karşınıza çıkarabiliyor. Oyunlardan gelen bildirimleri geriye atarken, önemli bildirimleri ana ekranda karşınıza çıkartabiliyor. Ayrıca gruplandırma sayesinde, benzer kategorideki bildirimleri tek bir grup altında tutarak işinizi kolaylaştırıyor. Bildirimleri erteleme özelliği, müsait olmadığınız zamanlarda gelen bildirimleri gözden kaçırmanızı engelliyor.echo ekran kilidi

Echo, ayarlanabilir desenli kilit seçeneğine de sahip olarak geliyor. Bu sayede telefonunuzu başkalarının açmasını engelleyebiliyorsunuz.

Tamamen Türkçe olarak gelen uygulama, telefonunuzun standart ekran kilidinin yerini rahatlıkla alabilir. Üstelik, bir çok kilit uygulamasının aksine, bir widget olarak gelmeyen Echo, hiçbir özel kuruluma ihtiyaç duymadan yüklenebiliyor. Telefonunuzun başlangıç ayarları ile oynamanıza da gerek kalmıyor.

Echo Ekran Kilidi ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir