Edimax AR7167 modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Edimax AR7167 modem kurulumu nasıl yapılır, Edimax AR7167 modem giriş şifreleri nelerdir,Edimax AR7167 modemin kablosuz ayarları nasıl yapılır,Edimax port açma

Edimax AR7167 modem kurulumu

Edimax AR7167 modem kurulumu için aşağıda anlattığımız adımları uygulamamız gerekiyor. Bilgisayarımızda tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz ve açılan sayfada ki kullanıcı adı ve şifre kısımlarında kullanıcı adına admin şifreye de1234 yada admin yazarak giriş yapıyoruz.

Edimax AR7167 modem ayarlari

Daha sonra açılan sayfada sol kısımdaki “interface setup” bölümüne tıklıyoruz ve hemen altındaki “internet” yazan sekmeye giriş yapıyoruz. Bu sayfada “username ve password” yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazıp sayfanın alt kısmındaki “save” butonuna tıklıyoruz. Bu sayede modem kurulum işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Edimax AR7167 modem kablosuz ayarlari

Edimax AR7167 modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Modemin kablosuz ayarlarını yapmak için ise sol kısımdaki “wireless” yazan bölüme tıklıyoruz. Açılan sayfada “ssıd” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz.Sayfanın alt kısımlarındaki “pre-shared key” yazan kısma da kablosuz ağımız için en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirleyip sayfayı kaydediyoruz ve kurulumu tamamlamış oluyoruz.

Edimax AR7167 giris sifreleri

Edimax AR7167 modem kurulumunu yukarıda anlattığımız şekilde yaptığınızda kablolu yada wifi üzerinden internet kullanımınızı sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken destek almak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir