Edimax AR7211A modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Edimax AR7211A modem kurulumu nasıl yapılır, Edimax AR7211A ttnet modem ayarları nasıl yapılır, Edimax AR7211A modemin kullanıcı şifreleri nelerdir,

Edimax AR7211A modem kurulumu

Edimax AR7211A modem  kurulumu için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. Tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz.

Edimax AR7211A modem giris bilgileri

Açılan sayfada kullanıcı adına “admin” şifre kısmına ise “1234  yada admin” yazıyoruz ve giriş yapıyoruz.

Edimax AR7211A modem nasil kurulur

Daha sonra açılan sayfada ise sayfanın üst kısmında “wizard” yazan kısma tıklıyoruz ve sayfanın alt kısmındaki “next” yazan butona tıklıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Edimax AR7211A modem sifreleme

Edimax AR7211A modem kurulumu ve port açma

Sonraki sayfa da ise “ppp settings” yazan bölümdeki kullanıcı adı ve şifre yazan kısımlara servis sağlayıcının verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazıp sayfanın alt kısmındaki “next” butonuna tıklayalım.

 

Edimax AR7211A modem kablosuz ozelligi var mi

Sonraki sayfada ise sayfanın alt kısmındaki “finish” yazan butona tıklıyoruz ve modem kurulum işlemini tamamlamış oluyoruz.

Edimax AR7211A port nasil acilir

 

Edimax AR7211A modem kurulumunu yukarıda anlattığımız gibi yaptığınız takdirde kurulum işlemi tamamlanmış olacak ve internete bağlanabiliyor olmanız gerekiyor. Bu ayarların yapılması konusunda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir