Ekim Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

android apps

Geçtiğimiz Ekim ayının en çok indirilen ve en çok kullanılan Android uygulamalarının en iyi beş tanesini sizin için bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz.

1) HERE MAPS

Google, TomTom ve OpenStreetMap‘ten sonra Nokia‘nın Here Maps‘i, dört büyük global online harita servislerinden biri. Üstelik sonunda Android sürümünü de çıkarıldı ve Google Maps’ın tahtını sarsmaya aday olacak kadar kaliteli bir Android harita-navigasyon uygulaması.

heremap

 

2) DJAY 2

facebook müşteri hizmetleri

iOS ve Mac sürümleri de bulunan ve Android sürümü de çıkarılan bu uygulamada kendi müzik arşivinizden veya Spotify‘dan şarkı karışımlarınızı yaratabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki video hizmetinizde.

 

3) GOOGLE FIT

Ekim ayında Google, Google Fit‘in Android sürümünü kullanıcılara sundu ve çok beğeni kazandı. Bu uygulama ile her gün bisiklete binerken, koşarken veya yürürken tüm hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz ve yararlı bir spor aktivitesi planı çıkarabilirsiniz.

googlefit

 

4) CAMERA51

Camera51 Android uygulaması, fotoğraf çekme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz ve çektiğiniz fotoğrafları çeşitli dizaynlar ile özelleştirebileceğiniz çok güzel bir fotoğraf uygulaması. Detayları için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

5) SKYPE QİK

Skype, geçtiğimiz ay Skype Qik adında yeni video mesajlaşma uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu. Skype Qik ile kısa ve spontane videolar gönderip-alabilirsiniz. Detaylar için işte video:

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir