Ekranım kırıldı verilerimi nasıl kurtarırım

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ekranım kırıldı verilerimi nasıl kurtarmak için neler yapılabilir, Andoid cihazımın yedeğini nasıl alabilirim, android cihazım da rehberimin yedeğini nasıl alırım,serviste cihazımın yedeği alınır mı, cihazımı yetkili servise nasıl gönderebilirim

Ekranım kırıldı verilerimi nasıl kurtarırım

Bu yazımızda size cep telefonunuzun ekranı kırıldığında içerisindeki verilerinizi nasıl kurtarabileceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Cihazınız Android işletim sistemi ile çalış bir cihaz ise aşağıdaki adımlar aslında işinize yarayabilir.

Öncelikle Andoid işletim sistemli tüm cihazların altında küçük bir usb potu bulunmaktadır. Eğer cihazınızın ekranı kırıldı ama cihazınız çalışıyor durumda ise usb kablosu ile cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak içerisindeki verileri bilgisayar üzerinden görebilir ve verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

cihazimin ekrani kirildi

Cihazınızın ekranı kırıldı ve cihazınızın ekranı hiç çalışmıyor ise işiniz biraz daha zor olacak. Bu durumda yapacağınız işlem de şu olabilir. Bir “vnc” programı kullanarak cihazınızın yedeğini alabilirsiniz. Bu programları google de vnc diye arama yaparsanız güvenli bir çok siteden indirip kullanabilirsiniz.

Cihazınız hiç çalışmıyor durumda ise yapabileceğiniz tek şey cihazınızın garantisi devam ediyor ise servise gönderebilir, garanti süresi dışında iseniz bir teknik servis ile görüşerek cihazınızın onarımını yaptırabilirsiniz. Yedek alma konusunda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir