Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kredi kartlarının sağladıkları fırsatlar her geçen gün daha da artıyor. Bu artan fırsatlar da kredi kartı kullanıcılarına yarıyor. Kredi  kartı kullanıcıları harcama yaparken hem daha fazla taksit avantajından faydalanabiliyor, hem de daha çok puan kazanabiliyorlar.

Bu fırsatların yanı sıra, belli tarih aralıklarında bankalar tarafından yapılan çeşitli kampanyalar tüketicilerin kredi kartı ile alışverişini çok daha cazip hale getirebiliyor. Tabi bu cazip fırsatlardan faydalanırken kredi kartını doğru kullanmak ve bütçeyi aşacak harcamalardan da kaçınmak gerekiyor.

Kullanıcılarına cazip fırsatlar sunan kredi kartlarından biri de, oldukça fazla kullanıcısı olan ve müşterilerine birçok avantaj sunan Bonus kredi kartı. Bonus, çeşitli finansal çözümler sunarak hem alışverişlerinizde hem de ödemelerinizde size birçok kolaylık sağlıyor. Ayrıca belirli tarih aralıklarında faydalanılabilen çeşitli kampanyalar sunması da Bonus kart kullanıcılarını memnun ediyor. Bu kampanyalar giyim, beyaz eşya, elektronik, ev tekstili de olmak üzere birçok sektör için geçerli olabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle beyaz eşya ve elektronik ürünlerde sağlanan avantajlı kampanyalar tek ödemede gerçekleştirmesi zor alışverişlerde tüketici açısından avantajlı olabiliyor.  Özellikle en çok alışveriş yapılan elektronik sektöründe, elektronik ürünlerde kredi kartı imkanları sunulduğunda tüketiciler çok daha fazla alışveriş yapabiliyor ve çok daha rahat ödeyebiliyor. Bonus’un kart kullanıcılarına sunduğu güncel kampanyalarından bir tanesi de elektronik ürünler için yaptığı cazip kampanya.

Aldığı elektronik ürünü çok daha rahat koşullarla ödemek isteyenlere Bonus cazip  bir  avantaj sunuyor. Bonus kart sahipleri için sunulan kampanya dahilinde,  tüm Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da telekomünikasyon ürünleri dışındaki tüm ürünlerde 9 taksit ile alışveriş yapabiliyorsunuz.  Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Siz de bu avantajlı kampanyadan faydalanmak ve ihtiyacınız olan tüm elektronik ürünlere rahat ödeme koşulları ile kavuşmak istiyorsanız kampanya bitmeden bir Teknosa mağazasını ziyaret edin.

Bonus’un sağladığı avantajlar sadece kampanyalarla sınırlı değil.  Bonus’un ekstre atlat özelliğini kullanarak yüksek gelen ekstrenizi bir sonraki aya devredebilmeniz mümkün. Bu işlemi yapabilmek için ekstrenizin son ödeme tarihine kadar sadece minimum borcunuzu ödemeniz yeterli oluyor. Bankanıza bu konuda başvurarak kalan borcunuzu bir ay sonraya erteleyebiliyorsunuz.

Siz de Bonus’lu olmanın sağladığı avantajlardan yararlanmak ve Bonus kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız, www.bonus.com.tr adresini ziyaret ederek başvuruda bulunabilir ve Bonus kart sahibi olabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir