Elife E8 Detayları Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli üretici Gionee iddialı modellerine devam ediyor. Elife serisi ile bazı modelleri donanımsal özellik açıdan oldukça iyi diyebiliriz. General mobile modelleri ülkemizde oldukça fazla satımıştı. Şimdi ise bazı sızıntıları olan amiral gemisi Elife E8 ait özellikleri derledik. Sızdırılan bazı Elife E8 resimlerine göre tasarım olarak köşeleri ovalleştirilmiş ve genel olarak ince metal bir çerçeve ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca çerçevede deklanşör tuşuda bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer yandan en büyük iddialardan biri ise yazılım desteği ile 100 megapiksel çözünürlüklü kaliteli fotoğraflar çekebilecek. Elife E8 modelinde 23.8 megapiksel çözünürülüklü bir sensör ve 30 kare/saniye 4K video kaydı çekebilecek gibi gözüküyor.

Elife E8 modelinde beklenen teknik özellikler ise 2K çözünürlüklü bir AMOLED ekran beklenirken gücünü 8 çekirdekli bir işlemci olan MediaTek MT5795 modelinden alması bekleniyor. Ayrıca 3GB RAM yani sistem belleği bulunuyor ve 32 GB dahili depolama bulunuyor. Elife E8 modelinde MicroSD kart girişi bulunuyor buda demek oluyorki depolama arttırılabiliyor. Bu modelde 3250 mAh bir batarya kapasitesi olacak gibi duruyor. Elife E8 modeli ile ilgili sızıntılar bunlardan ibaret. Bakalım Gioone şirketi Elife E8 modeli ile piyasadaki bu kızışma arasında neler yapabilecek. Cihaz ayrıca Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile Haziran ayında çıkması bekleniyor. Bu yeni akıllı telefonun akıllı telefonu kayıpsız zum özelliği ile gelebilir. Hatırlanacağı üzere Nokia’nın daha önce sunduğu Lumia 1020 benzer şekilde gelmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir