En Çok Oynanan Online Oyunlar Listesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gün geçtikçe gelişen ve kalitesi artan oyunlar artık daha canlı ve kaliteli. Özellikle de online oyunlar son zamanların en çok oynanan oyunları arasında önemli bir yere sahip bulunmaktadır. Bizler de online oyun oynamaya hazırlık yapmak isteyenlere, yeni bir online oyun arayanlara ayrıca online oyun meraklılarına yönelik bir çalışma yapmak istedik. Bu kapsamda araştırmalara ulaşarak en çok oynanan online oyunları karşınıza çıkardık.

Sizleri daha fazla meraklandırmadan hemen bu listeyi yayınlıyoruz.

Online Oyunda Kalma Süresine Göre En Çok Oynanan Online Oyunlar

 • League Of Legends: Listenin başından başlamak her zaman iyidir. Çünkü insanların bence en önce lideri bilmeye hakkı var. League of Legends tahmin etmesi zor olmayan bir lider çünkü dünyada en çok oynanan oyun olduğu her kez tarafından bilinen bir gerçek.

En Çok Oynanan Online Oyunlar Listesi

 • World Of Warcraft :Listenin diğer sürpriz olmayan sonucu da yine Wow. World Of Warcraft da en çok oyunda kullanıcı tutmayı başaran ve insanların en çok emek harcadığı oyunların arasında olduğunu bu listede de isbat etmiş oldu. Oyunda ilerlemek için ciddi vakit ayırma zorunluluğu bu oyunda da kendini göstermektedir.

Dünyada en çok oynanan online oyunlar

 • Dota 2 :İlk üç sırayı almayı başaran diğer popüler oyun ise tabi ki Dota 2. Bu oyun ise ilk iki oyuna göre daha az kullanıcısı ve seveni olsa da hala yüksek miktarda hastası var. Bu demek oluyor ki en çok oynanan 3. oyun olmayı çoktan hak etmiş.

en çok oynanan online oyunlar

 • Counter Strike :Evet bazıları Counter Strike oyunun listede ki bu yerine oldukta şaşırmış olabilir. Hemen burada oyunda kalma süresi listesi olduğunu hatırlatmak isterim bu düşünceye sahip olanlara. Bilindiği gibi harika bir oyun ve diğerlerine göre daha çok el becerisine ve yeteneğe ihtiyaç duyuyor. Yılların bu oyunu sadece online olarak bile bu yeri kalitesini ayrıca gösteriyor.

online oyunlar

facebook müşteri hizmetleri
 • Smite : Bu oyun ise tabi ki listede önemli bir yer elde etmesinin yanı sıra farklı bir özelliği ile de oyun sevenlerin dikkati çekmekte. Bu özellik ise Lol oyununa yani bu listenin en başında yer alan oyuna olan benzerliği.

en çok oynanan online full oyunlar

 • Dragon Age : İsminden de anlaşılacağı üzere bir ejderha online oyunu ve yine Lol tarzı takım oyunudur dememiz sanırım yerinde olacaktır. Bunun yanı sıra bu oyunun incelemesinin ve araştırılmasının bir hayli çok olduğunu ve google da arama rekorları kırdığını da yine söyleyebiliriz.

dünyada ki en popüler online oyunlar

 • Hearthstone – Heroes Of Warcraft : Hearthstone – Heroes Of Warcraft oyunu bu listenin ortalarında yer almış olsa da gerçekten ciddi ve güzel bir oyun. Gerçi bu listede yer almayı başaran tüm online oyunlar gerçekten tartışılmaz ve kesinlikle oynamaya değerdir.

dünyadaki online oyunlar

 • Minecraft : Evet yine bir oyun ve listenin sonlarına yavaş yavaş geliyoruz. Bu listede belki de en popüler oyunlar arasında ilk beşte yer alır. Ancak konusu itibari ile ve kendine has tarzıyla bir liste hazırlansa o listede birinciliği alacağını oylamaya sanırım gerek bile yok. Sizde istediğiniz şehri kurmak için online olarak daha zevkli bir şekilde oyunu tereddütsüz oynayabilirsiniz.

en çok beğenilen oyunlar

 • World Of Tanks : Bu oyunda listenin sonlarında gözükse de ciddi anlamda dünya çapında oyuncusu olduğunu hatırlatmak isterim. Ayrıca bu listede yer alan her oyunun kalitesinin yine tartışılmasının çok yanlış olacağını yine hatırlatmayı borç bilirim.

dünyadaki en çok oynanan online oyunlar listesi

 • Battlefield 4 :Bu oyunda diğer oyunların aksine bir yapıya ve heyecana sahiptir. Biliyorum bu yazıyı okuyan herkes bu oyunun bir listenin sonunda olmasını kabul etmeyecektir. Ancak yine söylemek zorunda kalıyorum bu online oyunda kalma süresine göre hazırlanan bir liste.

 

en çok oynanan online oyunlar hakkında

2 thoughts on “En Çok Oynanan Online Oyunlar Listesi

 • 26 Eylül 2015 at 23:10
  Permalink

  Sanırım bi hata var hepsinin başında 1. yazıyo

  Reply
 • 26 Eylül 2015 at 22:10
  Permalink

  Sanırım bi hata var hepsinin başında 1. yazıyo

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir