En Güzel Desenler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her evde olmazsa olmaz eşyaların ilk sıralarında gelen halılar günümüzde oldukça fazla çeşitlilik içermektedir. Halı üretimi gitgide artarak gelişen bir sektör olmuştur.

Pek çok halı modeli mevcut olup, el dokuması el halısı, makine halısı, patchwork halı, halıfleks, cami halısı gibi halı türleri kullanılmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Peyzajda en çok duvardan duvara halı kullanıldığı gibi halıfleks halılarında kullanım olanı oldukça fazladır. Evlerde, camilerde kısacası kapalı olan tüm mekânlarda mekân özelliklerine ve uyumuna göre halı deseni ve modeli bulmak mümkündür. Büyük mekânlar için oldukça iyi bir seçenek olan bu halıların temizliği de oldukça kolay yapılabilmektedir.

Halı sektörü ileri seviyeler ulaşmış ve ihtiyaçlar doğrultusunda da üretim miktarları günden güne artmaktadır. Sektör gelişen teknolojiye de ayak uydurma konusunda gelişimini sürdürmektedir.

Karo halı dediğimiz küçük boyutlarda genellikle 50 cm eni ve boyu olan kare halıların kullanım alanları da geniştir. Bu halıların en iyi özellikleri suyu emmeme ve leke tutmama özelliği olup dekorasyon amaçlı kullanılacak mekânlara hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir