En İyi Android Hayatta Kalma Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Belgesel izleyen veya hayatta kalma filmleri sevenlere göre bir konu hazırladık. Konumuz android hayatta kalma oyunları android platformlarında olan 5 adet hayatta kalma oyunlarını derledik. Özellikle zaman geçirmek isteyenlere veya bu tarz oyunları sevenlere göre bir liste. Anlatacağımız bu oyunlar android ve ios platformlarındaki marketlerde mevcut. Oyunları sırasız bir şekilde vereceğiz ve seçtiğimiz oyunlar en beğenilen oyunlar arasında yer alanlardır. Android hayatta kalma oyunları konumuzun İlk oyunumuz ile başlayalım.

Dead Trigger 2

DT2

Mobil platformlarda fps oyunlardaki en popüler oyunlardan biri olan dead trigger özellikle güzel grafikleri ile dikkat çekiyor. Bilgisayarda oynarmışcasına bir hissiyat veren Dead trigger 2 konu olarak çeşitli bölgelerde zombileri öldürerek bölüm geçiyorsunuz. Güvenli bir alan seçip silah ile zombileri öldürebilir ve zombilerden çıkan mermi ve paraları toplayarak daha güçlü silahlar edinebilirsiniz.

Zombie Highway 2

zombie 2

Bu oyunda gibi tıpkı türk geliştiricinin yaptığı popüler araba oyunu olan trafic racer gibi bir yolda sağ ve sol kısımlarda aracınıza zombiler atlıyor ve sizde zombileri kenarlara sürterek düşürüp yolunuza devam ediyorsunuz. Zombilere çarparsanız arabaya yapışamıyorlar tabi önünüze engeller çıktıkça oyunda o kadar zorlaşıyor. İlerdeki bölümlerde zombiler güçlenerek ölmesi zorlaşıyor. Nitro açarak zombilerin arabaya atlamamasını sağlayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Survival Run

survivolrun

Bu oyun tamamen hayatta kalma uzmanı olan ve belgeseli olan Bear grrylls. Bu adam’ın oyunu klasik bir temple run tarzı koşan adam ve arkada ayı kovalıyor. Hayatta kalma uzmanı olan bear’ın bu oyunu android hayatta kalma oyunları listemizde yerini aldı. Altın toplayarak çeşitli mekanlara doğru gidiyorsunuz. Temple run tarzı diyebiliriz fakat çeşitli bölümleri oldukça eğlenceli diyebiliriz.

GunBros 2

gunbros

Android hayatta kalma oyunları listemize gunbros ile devam ediyoruz. Serinin ikinci oyunu sadece ufak güncelleştirmeler ile değiştirilmiş. Oyunda bir karakteriniz var karakterinizi silah ve kostüm ile düzenleyerek oyuna başlıyorsunuz. Ayrıca çoklu oyuncu desteği mevcut ve arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz. Oyun bir mekanda geçiyor ve aksiyon dolu zamanlar başlıyor. Altın kazanarak silahlarınızı geliştirmeyi unutmayın.

Osmos

osmos

Bu oyunu android hayatta kalma oyunları listesinde bilim – kurgu severler oldukça beğenecektir. Oyun garip uzay boşluğu gibi bir mekanda geçiyor ve parmağınız ile etrafınızdaki baloncukları yiyerek büyüyorsunuz. Fakat küçük parçacıkları toplamalı fakat büyük parçacıklardan uzak durmalısınız bu sırada zaman daralıyor çabuk olmalısınız. Bu oyunun tek kötü yanı ücretli olması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir