En İyi Android Hızlandırma Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon firmalarının piyasada birçok giriş ve orta seviye cihazları bulunuyor. Fakat bunların birçoğu stabil bir şekilde çalışıyor olsa bile, bazı modeller hala yavaş çalışmakta. özellikle RAM ve işlemci performans ve modeli düşük olan bu Android cihazlarda çözüm yolu olarak çeşitli uygulamalar ve hızlandırma yöntemleri aranıyor. Android hızlandırma yöntemlerinin başında gelen nokta ise üçüncü parti uygulamalar. Bu konumuzda akıllı telefonlar için en iyi android hızlandırma uygulamalarını ve performans artış yöntemlerini anlatacağız.

App Cache Cleaner

Android hızlandırma konusunda kendi kategorisinde başarılı ve stabil bir şekilde çalışan App Cache Cleaner ile başlayalım. Arayüz bakımından fazla beğenilmesede oldukça başarılı ve işe yarar bir uygulama diyerek sizlere bu uygulamayı önerebiliriz. Bu uygulama ile uygulama önbelleklerini temizleyerek ve RAM optimizasyonu yapabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Greenify

Android cihazlarda genellikle arka planda birçok işlem yürütülür ve buda RAM kullanımına sebep olur. Android hızlandırma noktasında Grennify bu konuya değiniyor ve gereksiz bellek kullanımlarını temizleyerek performans’da artış sağlıyor. Bu uygulama rootsuz cihazlarda da çalışıyor ve basit ve sade arayüzü ile kullanıcıların beğendiği ve işlerine yarar bir uygulama diyebiliriz.

Clean Master

Geliştiricisi Kingsoft Mobile olan ve android hızlandırma veya RAM optimizasyonu gibi konular olunca başta gelen uygulamalardan biri Clean Master oldukça başarılı bir uygulama. Bu uygulama ile istenilmeyen uygulamalar kaldırılabilir, RAM temizliği ve optimizasyonu yapılabilir ve çeşitli zararlı dosyaları silebilirsiniz. Ayrıca hafif olması ve arayüzün çok kullanışlı olması android hızlandırma uygulamalarının arasındaki en çok kullanılanlardan biri yapıyor.

Du Speed Booster

Çin tarafından geliştirilen ve Baidu firması tarafından yayınlanan bu uygulama ile tablet ve akıllı telefonlarda %70 oranında hızlandırma sağlıyor. Fakat arayüz konusunda oldukça geri kaldığından dolayı fazla beğenilmesede kullanım kitlesinin olduğunu belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir