En İyi Android Kelime Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon kullanıcılarının Google Play Store‘dan oyun indirebiliyor. Bizde sizlere Play store’da bulunan en popüler android kelime uygulamaları adlı konumuzu hazırladık. Sizler için ücretsiz en popüler 5 android kelime uygulamaları tanıtıp oyun hakkında bilgiler vereceğiz. Bu android serimizin önceki konuları en iyi yarış, fotoğraf, savaş oyunlarıydı şimdi ise kelime uygulaması ile devam ediyoruz. Bu konumuz tamda kelime oyunlarını sevenler için ayrıca bu oyunlar üzerinde oldukça fazla zaman geçirmeniz gerekiyor. Tanıttığımız oyunlar tamamen ücretsizdir.

Android Kelime Uygulamaları

Resimli Kelime Bulmaca

4reimkelime

İlk uygulamamız oldukça bol level’i olan ve bilinen bir android kelime uygulamaları. Bu oyunun oynayışı şu şekilde oyuna başladığınızda size 4 adet resim veriyor bu resimlerin anlamlarından 1 adet kelime çıkartıyorsunuz tabi size bazı harfleri aşağıda veriyor. Oyunda birde altın sistemi var bu sistemde altın ile harfler eliyebiliyorsunuz veya harf açabiliyorsunuz. Bölümleri geçtikçe sizlere altın veriyor.

Kelimelik

Kelimelik

Bu uygulamada ise sizlere bir bulmaca ekranı gibi bir yer geliyor ve bu ekranda bazı kelimeler yazılmıs oluyor. Aşagıdaki harflerden harf alarak ek yanlarına koyarak yeni kelimeler türetiyorsunuz ve ne kadar çok türetirseniz o kadar puan veriyor ve diğer arkadaşınızı puanlama sisteminde geçmiş oluyorsunuz. Bu android kelime uygulamasının diğer özelliklerine bakarsak Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebiliyorsunuz, her oyunda bonuslar ile daha fazla puan alabilme, online değilken bile bildirim ile oyundan haber alabiliyorsunuz, facebook ile giriş yaparak başkasını davet edip o kişi ile oynayabilme gibi özelliklere sahip.

facebook müşteri hizmetleri

Kelime Bul

kelimebul

Android kelime uygulamaları konumuzun üçüncü oyunu olan Kelime bul’un asııl amacı 4×4’lük tahtanın üzerinde parmağınızı harflerin üzerinde sağa, sola veya çapraz olarak sürükleyerek kelime oluşturup, en çok puanı yapın, online sıralamada yükselin. Tabi oyunu başkaları ile online oynayarak yarışa bilirsiniz. Oyunda üç harfliden dokuz harfliye kadar kelimeler var ayrıca çeşitli oynama modlarıda mevcut.

Adam Asmaca

adam asmaca

Bu uygulamada kelimeleri doğru bilerek adamı asılmaktan kurtarabilirsiniz. İsterseniz online bir şekilde arkadaşlarınızın kelimelerine karşı oynayabilme özelliği de uygulamada mevcut. Oyunun genel özellikleri, rekor puan takibi, genel kelime paketi, animasyon ve ses efektleri, her birinde 150 kelime olan 8 adet kelime paketi. Oyundaki çizimler karikatür tarzında ve oldukça hoş olduğunu söyleyebilirim.

Sözcük Bulmaca

Sözcük

Bu oyun ise android kelime uygulamaları konumuzun son oyunu. Bununda oynama sistemi kelime bul oyununa benziyor 5×5’lik bir tahtaya karışıık bir şekilde yerleştirilmiş 12 kelimeyi en hızlı şekilde bulma oyunudur. Kelimeleri parmağınızı her bir harften sonra sağa, sola, yukarı, aşağı veya çapraz harflere götürerek bulabilirsiniz. Puanlama bulunan kelimenin uzunluğuna ve süresine göre hesaplanıyor. Sizlere kelime tahtası üzerinde karışık harfler içinde olan kelimeleri üst kısımda veriyor sizde onları bulmaya çalışıyorsunuz.

Genel bir değerlendirme yaparsak android kelime uygulamaları konumuz bu kadar beğendiğiniz varsa sizde yorumlarda belirtebilirsiniz genel olarak amaç aynı farklı özelliklere sahip olanlarda mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir