En İyi Android Müzik Çalar Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Müzik dinlemeyi sevenler ve android cihaz kullananlar için Android mağaza olan google play store’da birçok ücretli ve ücretsiz uygulama mevcut. Bizde sizler için android müzik çalar uygulamaları isimli konumuzu açarak sizlere en popüler ücretsiz indirebileceğiniz müzik çalar uygulamaları hakkında içeriğinden ve bazı genel bilgilerinden bahsedeceğiz. Yaptığımız sıralamalar tamamen popüler kullanılanlar arasındadır. Android serimizde müzik çalar uygulamalarını tanıttık.Android seri devam edecektir. Popüler kategori konularıımızın İOS versiyonunuda paylaşacağız.

Android Müzik Çalar Uygulamaları

Poweramp

poweramp

Bu uygulama özellikle kullanım kolaylığı ve detaylı ekolayzer özellikleri ve bir çok teması olduğu için tercih edilen bir uygulama. Uygulama 15 gün ücretsiz tüm gelişmiş özellikleri açık bir şekilde indiriliyor. Dilerseniz süresi bitince müzik player’i satın alabilirsiniz. Diğer özellikleri ise modern şık bir arayüze sahip ve ayarlar menüsü altında istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Şarkılar arası croosfade geçişi mevcut.

Player Pro

playerpro

Poweramp’in en sağlam rakiplerinden biri olan playerpro’da ekolayzer, bas, 3D ses ayarları gibi birçok seçenek mevcut. En beğenilen özelliği ise içerisinde gelen DSP Pack adlı uygulaması ile ses ayarları yapılabiliyor bu sayede ses kalitesi oldukça iyi oluyor. Uygulamada tema desteğide içeriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google Play Müzik

googleplaymusic

Bu uygulamayı kullanmayan kitlede mevcut fakat o kadar da kötü bir uygulama değil. Oldukça hoş bir müzik çaları ve android’e entegre şekli çok uyumlu. Örneğin şarkılara ve şarkıcılara ait albüm kapaklarını ekran koruyucunuza yerleşebiliyor. Şahsen android müzik çalar uygulamaları konumuzun en güvenilir uygulamarından diyebilirim. Fakat en büyük özelliği bulut müzik depolama özelliğine sahip olması. Çevrımdışı müzik dinleme olayı bu uygulamada var diyemeyiz.

Equalizer+

equliazer

En başarılı uygulamalardan biri olan equalizer adı gibi ekolayzır özelliğinde piyasadaki en kapsamlı detaylı olan ve birçok gelişmiş özelliği olan bi uygulama. Bu uygulama android müzik çalar uygulamaları konumuzun en başarılı uygulamalarından biri. Çok kaliteli sağlam bir müzik çalara sahip olan bu uygulama yüksek kalitede müzik keyfi çıkartmak isteyenlere göre bir uygulama. Diğer özellikleri ise 5 kanallı ekolayzır, içerik arama, bass güçlendirici ve bunun gibi birçok özelliği sunan Equalizer+’yı google play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Fusion Music Player

fushion

Android müzik çalar uygulamaları konumuzun son uygulaması olan Fusion Sony cihazlarda bulunan müzik uygulaması Walkman’e benzeyen bir arayüze sahip diyebiliriz. Ayrıca android müzik çalar uygulamaları konumuzun en kolay kullanımına sahip bir uygulama. Uygulama olarak hafif ve hızlı şekilde çalışıyor. Hatırlatmakta fayda var sony cihaz kullanan kullanıcıların müzik player kullanmalarına gerek kalmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir