En iyi Android Oyunları #1

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde artık gerçekten hayatımızın bir parçaları olan Cihazlarımız artık aramaktan daha çok sıkıldığımız zamanlarda zaman geçirmek için hatta bazılarımızın zevk aldığı oyunları oynamak için yapılan cihazlara benzedi. Bu platforma ilgi artınca uygulama sayısı da arttı ama virüslü olanı mı dersin, bir kere yükleyince her iki tıklamada bir reklam çıkartan mı dersin envai çeşit uygulama da bu pazara girdi. Hala güzel oyun yok mu? Tabii ki Güzel Android oyunları var ancak bunu Play Store’da takip edip bulmak zorlaştıkça insanlar forumlara sitelere yönlenmeye başladı. Bende elimde halihazırda en iyi android oyunları arşivim varken sizlerle paylaşıp size yardımcı olmak istedim.

1- Atlantic Fleet

Atlantic Fleet

Gayet iyidir bir devlet seçiyorsunuz ve karşı devletin gemilerini, denizaltılarını vb. şeylerini batırarak puan kazanıyorsunuz  böylece kendinize daha güçlü gemiler alabiliyorsunuz. En sonuna kadar daha gidebilmiş birisini bilmiyorum açıkcası ben kendim de henüz  sonuna kadar gidemedim. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu satın alabilirsiniz.

2- Card Wars – Adventure Time

Adventure Time - Card Wars

Tutulmuş bir çizgi filmin bir bölümünde oynanan bir oyunu alıp mobil bir oyun haline getirmek gerçekten özgün bir hareket. Oyunda en başta sadece Finn olabiliyorsunuz ve sırayla Adventure Time dünyasında gördüğünüz nerdeyse herkesle oynuyorsunuz. Oynadığınız herkesle 3 maç kazandıktan sonra kazandığınız karakteri alıp oynayabiliyorsunuz. Oyunda seçilmiş kartlarınıza göre yer şekillerini seçmek gerçekten BÜYÜK önem taşıyor. Ayrıca kutular açarak değişik türden kartlar da çıkartabiliyorsunuz. Zaman geçirmek için birebir olan bu oyun sadece zaman geçirmek için değil zevk almak için bile oynayabileceğiniz bence harika bir oyun. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu satın alabilirsiniz.

3- Combat Arms 5: Blackout

Combat Arms 5 Blackout

Combat Arms 5: Blackout’u canınız sıkılınca değil hikayesini merak ettiğiniz için oynayacağınızı düşünüyorum. Hikaye bizi oyunun sonundan başlatıyor bir adet kare izlettikten sonra bizi tekrar geçmişe yolluyor ve karakterimizin anlattığı olayların hepsinin gözümüzün önünde gerçekleşmesini izliyoruz. Altyazı olarak oyunda Türkçe dil desteği var ve oldukça kaliteli. Ayrıca oyunun grafikleri muhteşem denilecek kadar iyi. Şu ana kadar gördüğüm en iyi grafiklere ve hikayeye sahip olan Aksiyon/Savaş oyunu diyebilirim. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

4- Doodle God

Doodle God

Oyun tam anlamıyla zaman geçirmke için yapılmış. Size içerisinde sadece ilkel birkaç materyal veriyor (Toz, su, ateş, taş vb) ve sizde bu materyalleri birleştirerek başka eşyalar, materyaller elde etmeye çalışıyorsunuz. Kaç tane materyal olduğu hakkında bir bilgim yok ama gerçekten çok büyük bir oyun ve zaman geçirmek için oyun arıyorsanız Doodle God’u deneyin derim. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu indirebilirsiniz.

5- İnanılmaz Örümcek Adam 2

İnanılmaz Örümcek Adam 2

Oyunda Türkçe dil desteğinin olması harika olmuş. Marketten gidip kıyafetinizi değiştirebilirsiniz ve oldukça çok kıyafet seçeneği sunulmuş. Örümcek Adam evreninde gördüğünüz bütün kötü adamları içinde bulunduran bu oyun da sadece canınız istediğinde değil hikayesi için de oynayabileceğiniz oyunlardan birisi. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu satın alabilirsiniz.

6- Minecraft PE

Minecraft PE

Çoğunuzun zaten bu oyunu bildiğinizi düşünüyorum. Ancak bilmeyenler de olabileceği için özet geçmek istiyorum. Oyunda iki ayrı mod oluyor birisi “Creative Mod” diğeri de “Survival Mod”. Creative de ölmüyorsunuz, istediğiniz kadar kaynağınız oluyor ve daha rahat işlerinizi görmeniz için uçabiliyorsunuz. Yani bu mod daha çok harita yapmak için ya da survival modda çok gerilip oynayamayanlar için.

Diğer mod ise Survival Mod. Bu modda malzemeleriniz kısıtlı oluyor ve gece de savaşmanız için (ya da saklanmanız!) envai çeşit yaratık geliyor. Önce sadece Windows’da olan Minecraft daha sonra kendini geliştirip Linux, Android, İOS gibi sistemlere de çıktı. Hatta son zamanlarda normal Minecraft PE sunucuları bile çıktı. Ya da sadece arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız Bluetooth aracılığı ile ya da aynı Wi-Fi ağına bağlanarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Buradan ise kendi Minecraft PE serverinizi nasıl kuracağınızı adım adım öğrenebilirsiniz. E durum böyle olunca tam zaman geçirmelik bu oyun siz farkında olmadan saatlerce sizi başına kilitleyebilir. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu satın alabilirsiniz.

7- Plague Inc.

Plague Inc.

Bu oyunda ise bir hastalık türü seçip (bakteri, virüs, mikrop vb.) insanlığa yaymaya çalışıyoruz. Türkçe dil desteği olduğu için kavraması gerçekten kolay ama oynanması zor bir oyun. Ne olursa olsun bu oyun bu listedeki oyunlardan bir tık daha üstte gibi. Buradaki linkten Google Play Store sayfasına gidip oyunu indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir