En İyi Android Oyunları #2

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Burada da daha önce paylaştığım “En İyi Android Oyunları” serisinin devamını getirmek istiyorum arkadaşlar. Sizin için araştırıp bulabildiğim en güzel oyunlardan bir kesit daha.

En İyi Android Oyunları #1

1- Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Bazılarınız Vector’u biliyordur. Mobil platform için tasarlanmış bir parkur oyunu. İşte aynı geliştiriciden harika bir oyun daha. Oyunun menüsü yerli yerinde bir kere. Karıştırma gibi bir ihtimaliniz yok. Resmen tonlarca değişik animasyon türü, silah, zırh, büyü içeren bu oyunu hangi tür oyunlardan hoşlanırsanız hoşlanın bu oyunu kesinlikle öneririm. Uygulamanın Google Play Store sayfasına buradan gidebilir oyunu indirebilirsiniz.

2- The Room & The Room 2

The Room

facebook müşteri hizmetleri

Eğer internetteki bulmacalı, bilmeceli enteresan oyunları seviyorsanız bu iki oyun tam size göre. Hem güzel grafikleri hem de anlaşılabilirliği(!) ile kafanızı iyice yoracak bir oyun. Ancak dil olarak İngilizce var eğer ingilizceniz oyunu oynamaya yeterli değilse anlayabileceğinizi sanmıyorum çünkü oyunda nerdeyse en önemli şey okuyup, okuduğun şeyi anlayabilmek. The Room’u satın almak için buraya, The Room 2’yi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3- True Skate

True Skate

Eğer kaykaylara karşı bir ilginiz varsa bu oyun çok dikkatinizi çekecektir. Oyunda parmaklarınızı ayaklarınız yerine kullanarak hareket yapıyorsunuz da diyebilirim. Hareketlerinizden yaptığınız puanlarla yeni kaykay ya da harita açabilirsiniz. Envai çeşit kaykay ve haritalarıyla her yerde oynanabilecek bu oyun zaman geçirmek için de birebir. True Skate’i Google Play Store sayfasından satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

4- Worms 3

Worms 3

Yıllardır oynanan bu oyun son yıllarda büyük bir gelişime uğrayıp hem multiplayer hem de grafik bakımından kendisini oldukça geliştirmişti. Mobil platformlara çıkan bu oyun beklentinin bir tık ötesinde denebilir. Eğer daha önce hiç worms oynamadıysanız Wild Ones benzeri bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Worms 3’ü Google Play Store sayfasından satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir