En İyi Android Savaş Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Play üzerinden bulunan, özellikle son dönemde çıkmış veya güncelliğini hala yitirmemiş en iyi Android savaş oyunları hakkında bu yazımda size bilgi vermek, aynı zamanda bir liste haline getirmek istiyorum. Sizin de bildiğiniz gibi son dönemde çıkan bir çok Android uygulaması ile birlikte Google Play içerisinde kayda değer bir uygulama bulmak gitgide zorlaşmaya başladı.

Bende bu yazım ile başlayarak bir seri şeklinde özellikle Android oyunları üzerine kesinlikle kaçırmamanız gereken uygulamaları bir araya getirmeyi planlıyoruz. Son döneme damgasını vurmuş, vuracağını düşündüğüm en iyi Android savaş oyunları şu şekilde sıralanıyor:

Son Dönemin En İyi Android Savaş Oyunları

Android savaş oyunları denince akla gelen en iyi android oyunlarına tek tek bakalım.

1. Clash of Clans

clash of clans
Android Savaş Oyunları : Clash of Clans

Clash of Clans sadece en iyi Android savaş oyunları arasında yer almayı bırakıp Google Play‘in en çok indirilen ve vakit geçirilen uygulamaları arasına da adını başarıyla yazdırmış bir oyun. Bu yüzden ilk sıramızı tabiki de Clash of Clans oyununa veriyoruz.

Yaklaşık 12 milyon kişi tarafından oynanmış oyun ile ilgili hepinizin az çok bilgisi olduğunu biliyorum. Yine de oyunla ilgili ufak da olsa bilgi verelim.

Son dönemde çıkan birçok uygulamanın ilham kaynağı haline gelen Clash of Clans oyunu köyünü oluştur, geliştir ve savun konseptinin öncülüğünü yapan bir oyun. Son dönemde çıkan benzer oyunlar sevdiyseniz, bu oyunların atası Clash of Clans‘ı da denemeden geçmeyin. Sadece köyünü oluştur, geliştir ve savun konsepti ile de kalmayan oyun aynı zamanda online olarak oyunu sürekli oynayan yüzbinlerce kişi ile birlikte inanılmaz bir oyun havasını da sizi sunuyor.

Mobil platformlar üzerinde oynan birçok Android savaş oyunları vakit geçirmek için oynanan oyunlar olarak algılansa da Clash of Clans‘ın bilgisayarınızda oynadığınız birçok oyundan farkı olmayacağını, vaktinizin büyük bir kısmını bu oyuna ayıracağınızın altını da şimdiden çizelim.

Oyunu buradan indirerek köyünüzü geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Clash of Clans Pvp Serverlara Nasıl Girilir

2. Boom Beach

boom beach
Android Savaş Oyunları : Boom Beach

Android savaş oyunları listemizin ikinci sırasına da 2,2 milyon oyuncu tarafından oynanan Boom Beach oyununu yerleştiriyoruz. Boom Beach uygulaması çıkalı çok uzun bir zaman olmamış olsa da gerek oyunun grafikleri, gerek konsepti ile çok kısa sürede 2 milyon indirmeye ulaşmış nadir uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Clash of Clans ile aynı yapımcıdan Supercell firması tarafından çıkarılan oyunun konsepti de en az Clash of Clans kadar farklı ve keyifli. Farklı adaları keşfedip, düşman üslerine saldırdığımız oyun klasik Android savaş oyunları arasından taktiksel davranmanın oyuna olan katkısı ile ayrılıyor.

Yüzbinlerce kişinin bulunduğu oyundaki en büyük amacımız düşman üslerine yapılan saldırılar ile yağmalamak gibi gözükse de en az bunun kadar önemli bir nokta da kendi üssünüzü dışarıdan gelecek saldırılara karşı korumak ve kaynaklarınızı geliştirmek.

Arkadaşlarınız ile güzel oynanayacak güzel bir oyun arıyor ancak Android savaş oyunları arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız, Boom Beach uygulamasının tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Arkadaşlarınızla TİM oluşturup farklı üsleri yağmalamak ve doyasıya eğlenmek için oyunu buradan indirebilirsiniz.

Boom Beach Android Oyun İncelemesi

facebook müşteri hizmetleri

3. Call of Duty®: Heroes

Call of Duty Heroes
Android Savaş Oyunları : Call of Duty Heroes

Activision tarafından çıkarılan Call of Duty, Supercell oyunları Clash of Clans ve Boom Beach ile indirme sayısında yarışamayacak olsa 500 bin indirme ve oyun konsepti ile Android savaş oyunları listemin üçüncü sırasını hak ediyor.

Hali hazırda Call of Duty oyunları hala bilgisayarınızda oynamaya devam ediyor ve mobil platformlarda da Call of Duty‘i farklı bir konsept ile oynamak isterseniz uygulamayı bir denemenizde fayda var. Bilgisayar oyunlarından ikonik karakterlerin de bulunduğu oyunda bu karakterleri ele geçirmeye ve seviye atlatarak güçlendirmeye çalışıyoruz.

Ordularınızı oluşturup eğittiğiniz oyunun grafikleri de mobil platformlarda savaş duygusunu tam olarak ifade edebilecek birkaç uygulama arasında girmeyi başarıyor. Birçok oyunda olduğu gibi kendi üssünüzü ve kaynaklarınızı da geliştirmek zorunda olduğunuz Call of Duty®: Heroes oyununu beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

Captain Price ile doyasıya bir savaş için oyunu buradan indirebilirsiniz.

Call of Duty Heroes Mobil Platformlara Geldi

4. Brothers in Arms® 3

Brother in Arms 3
Android Savaş Oyunları : Brother in Arms 3

Android’in en iyi yapımcılarından biri olan ve çıkardığı onlarca oyunu ile Google Play’i oyun bazında çeşitlendiren Gameloft firması tarafından çıkartılan Brothers in Arms® 3 oyunu da Android savaş oyunları listemin olmazsa olmazlarından. Yukarıda tanıttığımız 3 oyundan farklı olarak Brothers in Arms® 3 oyununda tek bir kişiyi, Çavuş Wright’ı oynayarak Normandiye işgali sonrası efsanevi bir yolculuğa çıkıyoruz.

Kendi ekibimizi yönettiğimiz ve geliştirdiğimiz oyun bu yönüyle diğer oyunlardan konsept olarak ayrılarak farklı bir tat veriyor diyebilirim. Silah seçimi, taktik ve ekip ruhunun tam olarak yansıtıldığı oyun akıcı bir şekilde vaktinizin büyük bir kısmını keyifle geçireceğiniz bir uygulama.

Özellikle nişancı ve strateji oyunlarını seviyorsunuz her ikisinin de bulunduğu Brothers in Arms® 3 oyununu buradan indirerek İkinci Dünya savaşı macerasına çıkmaya başlayabilirsiniz.

II. Dünya Savaşının Ateşi: Brothers in Arms 3

5. Blitz Brigade

Blitz Brigade
Android Savaş Oyunları : Blitz Brigade

Android savaş oyunları listemin son oyununa da yine Gameloft tarafından çıkarılmış eğlenceli bir savaş oyunu olan Blitz Brigade‘ı koyuyorum. Özellikle çok oyunculu Android savaş oyunları seven kullanıcıların bu oyunu hala denemediyse kesinlikle denemesini tavsiye ediyorum.

Beş farklı üst grup içerisinden yaptığımız seçim ile başlayan oyunda 12 kişiye kadar artan takım savaşları ile düşmanlarınızı takımınızdakiler ile birlikte yenmeye çalışıyoruz. Farklı oyun modları ile de oyunun heyecanını bir doz arttıran Gameloft, başarılı grafikleri ile de oldukça başarılı bir yapım ortaya çıkarmış.

Eğlenceli bir Android savaş oyunu araya herkes oyunu buradan indirerek, takım arkadaşları ile birlikte düşmanlarına karşı savaşmaya başlayabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir